Wyniki I Grand Prix 2BRally Karting Championship2016-11-16 23:56:50

Wyniki po GP I Pierwsze Grand Prix to łącznie 5 przejazdów, w tym 4 punktowane. Rozpoczęło się od szybkiej rozgrzewki - 2 okrążenia pomiarowe - które ułożyły zawodników w grupach do dalszej rywalizacji. Następnie 2 długie 13 minutowe sesje kwalifikacyjne, z których najlepsze czasy były sumowane. Kolejnym zadaniem była walka o pozycję startową w wyścigu - tylko jedno okrążenie pomiarowe - po której bezpośrednio następował wyścig. W zawodach wzięło udział 31 osób, a Zwycięzcą Grand Prix okazał się Dawid Duda, który wygrał zarówno czasówkę jak też wyścig. Drugie miejsce wywalczył Oliwer Pilch a na najniższym stopniu podium stanął Mariusz Tomza. W tym przypadku o kolejności zadecydowało lepsze miejsce na mecie w wyścigu. Tradycyjnie na zawodach organizowanych na naszym torze, każdy miał szansę na nagrodę. Oprócz pierwszej szóstki wg klasyfikacji, wylosowano kilku szczęśliwców spośród wszystkich uczestników.

A oto tabela wyników:

Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach i walkę fair play. Zapraszamy na kolejne GP. Przypominamy że osoby które nie uczestniczyły w I GP wciąż mogą dołączyć do turnieju. ZAPRASZAMY!!!