Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1BARYMTOBI55.477+0.000+0.000
2IMAXMTOBI56.019+0.542+0.542
3SŁAWEK 2704MTOBI56.164+0.687+0.145
4JACOMRIMO56.204+0.727+0.040
5BARTEK 1337MRIMO56.329+0.852+0.125
6SIMON003MRIMO56.436+0.959+0.107
7ZABAMRIMO56.663+1.186+0.227
8CoodyMRIMO56.722+1.245+0.059
9Adam 12MRIMO56.803+1.326+0.081
10FILIPUŚMRIMO56.945+1.468+0.142
11SIMON003MTOBI56.970+1.493+0.025
12MARTIN89MRIMO57.114+1.637+0.144
13BOMBELMRIMO57.115+1.638+0.001
14Buła.MRIMO57.177+1.700+0.062
15RASZO22MRIMO57.177+1.700+0.000
16CIEŚLAMTOBI57.196+1.719+0.019
17PRZEMEK 80MRIMO57.445+1.968+0.249
18M. Pawełczyk MRIMO57.568+2.091+0.123
19LEWMRIMO57.589+2.112+0.021
20KAOTEMTOBI57.652+2.175+0.063
21Michał 91MRIMO57.694+2.217+0.042
22PiechuMRIMO57.777+2.300+0.083
23PCHELAMRIMO57.859+2.382+0.082
24BOMBELMTOBI57.941+2.464+0.082
25SŁAWKOOMRIMO57.983+2.506+0.042
26KOTUKRIMO57.986+2.509+0.003
27KAOTEMRIMO57.987+2.510+0.001
28Mały OndraszekMRIMO58.045+2.568+0.058
29DOG-R-MANMRIMO58.255+2.778+0.210
30FILIPUŚMTOBI58.314+2.837+0.059
31WojosMRIMO58.417+2.940+0.103
32RycharMTOBI58.602+3.125+0.185
33JeremyMRIMO58.623+3.146+0.021
34TOMEKKMRIMO58.685+3.208+0.062
35MarcinTMRIMO58.747+3.270+0.062
36HASKI1RIMO58.912+3.435+0.165
37PAWEŁ P.MTOBI58.977+3.500+0.065
38ADRIAN RABATEMMRIMO58.996+3.519+0.019
39VTECMTOBI59.576+4.099+0.580
40GRUDINMRIMO59.694+4.217+0.118
41GRZEGORZ P.MRIMO59.741+4.264+0.047
42DADOLMRIMO59.741+4.264+0.000
43KLUSEK.MRIMO60.196+4.719+0.455
44SAMUELOXXMTOBI60.393+4.916+0.197
45SAMUELOXXMRIMO60.567+5.090+0.174
46FILIPKOXMTOBI60.672+5.195+0.105
47OWZAMTOBI60.712+5.235+0.040
48CezaryMRIMO60.816+5.339+0.104
49DebseyMRIMO60.820+5.343+0.004
50GRZEGORZ P.M61.085+5.608+0.265
51BINAMRIMO61.188+5.711+0.103
52MikołajMRIMO61.228+5.751+0.040
53Wycisk61.499+6.022+0.271
54WACEK.M61.545+6.068+0.046
55Dominik 98MRIMO61.601+6.124+0.056
56WAVES_WATCHERMTOBI61.637+6.160+0.036
57FIFI 05MRIMO61.829+6.352+0.192
58MARA.MRIMO61.953+6.476+0.124
59FILIPPOMTOBI61.984+6.507+0.031
60J. MękalMTOBI62.820+7.343+0.836
61KRZYŚ 73M69.526+14.049+6.706
62SEBIX MJUNIOR78.536+23.059+9.010

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego