Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1S1LUKIMTOBI52.647+0.000+0.000
2KrewetaMTOBI53.145+0.498+0.498
3BARYMTOBI53.527+0.880+0.382
4WąsMTOBI53.682+1.035+0.155
5MORDORMTOBI53.744+1.097+0.062
6BENIO23MTOBI53.951+1.304+0.207
7Buła.MTOBI54.012+1.365+0.061
8BRONEK.MTOBI54.094+1.447+0.082
9LoebMTOBI54.116+1.469+0.022
10SAURON 2MTOBI54.468+1.821+0.352
11KOWALSKI.MTOBI54.507+1.860+0.039
12BansheeKRIMO54.924+2.277+0.417
13Grzybowski JakuMTOBI55.006+2.359+0.082
14OPERMTOBI55.088+2.441+0.082
15HASKI1TOBI55.192+2.545+0.104
16WŁOCHMRIMO55.377+2.730+0.185
17CIEŚLAMTOBI55.408+2.761+0.031
18DEDERMTOBI55.440+2.793+0.032
19.KONIU.MTOBI55.588+2.941+0.148
20MIŁYMTOBI55.605+2.958+0.017
21GrekMRIMO55.636+2.989+0.031
22Szaman 02MTOBI55.832+3.185+0.196
23Szymek123MTOBI56.100+3.453+0.268
24Falcon_plMTOBI56.121+3.474+0.021
25ROLNIKMTOBI56.121+3.474+0.000
26QBIK123MTOBI56.224+3.577+0.103
27StaryMTOBI56.265+3.618+0.041
28WYSOGLĄD PAWEŁMRIMO56.408+3.761+0.143
29NIKIMRIMO56.411+3.764+0.003
30Paweł GazdaMRIMO56.412+3.765+0.001
31ISKRAMTOBI56.473+3.826+0.061
32JeżynaTOBI56.681+4.034+0.208
33KOSTEKMTOBI56.805+4.158+0.124
34KoxuMRIMO56.807+4.160+0.002
35GAWRON S.MTOBI56.846+4.199+0.039
36Natalia.BKTOBI56.856+4.209+0.010
37WikroosMTOBI56.886+4.239+0.030
38.KONIU.MRIMO56.970+4.323+0.084
39KOLO.PATRYK1MTOBI57.281+4.634+0.311
40BODEYYYMTOBI57.322+4.675+0.041
41KAKTUSikMRIMO57.362+4.715+0.040
42Aduś.MTOBI57.404+4.757+0.042
43WikroosMRIMO57.465+4.818+0.061
44BOGASMRIMO57.548+4.901+0.083
45Koval_MTOBI57.651+5.004+0.103
46D. DOBIJAMRIMO57.777+5.130+0.126
47ISKRAMRIMO57.837+5.190+0.060
48KAKTUSikMTOBI58.107+5.460+0.270
49Falcon_plMRIMO58.128+5.481+0.021
50MAŁY 89MRIMO58.149+5.502+0.021
51NPMRIMO58.438+5.791+0.289
52Młody__MRIMO58.458+5.811+0.020
53DawidDRZMRIMO58.478+5.831+0.020
54Koval_MRIMO58.499+5.852+0.021
55D o m i n i kMTOBI58.521+5.874+0.022
56D o m i n i kMRIMO58.543+5.896+0.022
57JeżynaRIMO58.561+5.914+0.018
58CZAROMRIMO58.684+6.037+0.123
59D-MattMTOBI58.748+6.101+0.064
60Sławek KTMRIMO58.833+6.186+0.085
61KoxuMTOBI58.872+6.225+0.039
62MAREK NP126PMRIMO58.976+6.329+0.104
63MaziiMRIMO59.017+6.370+0.041
64ElewatorMRIMO59.204+6.557+0.187
65TOMBEXMTOBI59.367+6.720+0.163
66MAJKIMRIMO59.437+6.790+0.070
67BumBumMRIMO59.472+6.825+0.035
68TomKulMTOBI59.575+6.928+0.103
69SOBIMRIMO59.743+7.096+0.168
70TomKulMRIMO59.782+7.135+0.039
71BODEYYYMRIMO59.824+7.177+0.042
72MAJKIMTOBI59.842+7.195+0.018
73PATRYK.95MRIMO60.071+7.424+0.229
74BumBumMTOBI60.091+7.444+0.020
75SIWY_PIJOKM60.111+7.464+0.020
76FONFUŚMRIMO60.155+7.508+0.044
77SlacziMRIMO60.233+7.586+0.078
78DESK1MRIMO60.360+7.713+0.127
79ELMARMRIMO60.364+7.717+0.004
80SandmanMRIMO60.504+7.857+0.140
81RobekMRIMO60.589+7.942+0.085
82TOMBEXMRIMO60.898+8.251+0.309
83SlacziMTOBI60.899+8.252+0.001
84ŁUKASZ-ŁUKIMRIMO61.042+8.395+0.143
85.GRUBAS.MRIMO61.188+8.541+0.146
86LemiMRIMO61.223+8.576+0.035
87QPCZAKMTOBI61.654+9.007+0.431
88.Piter.M62.288+9.641+0.634
89Franek84MRIMO62.428+9.781+0.140
90.KISZCZURIMO62.827+10.180+0.399
91Rafał.MRIMO63.112+10.465+0.285
92ŁUKASZ-ŁUKIMTOBI63.256+10.609+0.144
93KOMPOTMTOBI63.876+11.229+0.620
94TORPEDAM64.372+11.725+0.496
95Romek17MRIMO66.131+13.484+1.759
96BOGASMJUNIOR73.637+20.990+7.506

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego