Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1BYLICAMTOBI53.021+0.000+0.000
2ZABAMTOBI53.485+0.464+0.464
3MARKUSMTOBI53.867+0.846+0.382
4BARYMTOBI53.930+0.909+0.063
5GHOSTMANMTOBI54.260+1.239+0.330
6KRIS 14MTOBI54.344+1.323+0.084
7PLEBANMTOBI54.405+1.384+0.061
8PCHEŁAMTOBI54.425+1.404+0.020
9DANIEL G.MTOBI54.468+1.447+0.043
10STAYERMTOBI54.695+1.674+0.227
11Patryk06MTOBI54.716+1.695+0.021
12MARCIN G.MTOBI54.819+1.798+0.103
13MarcinTMTOBI55.046+2.025+0.227
14HASKI1TOBI55.251+2.230+0.205
15KUBEK-KSJZMTOBI55.273+2.252+0.022
16WOKERMTOBI55.398+2.377+0.125
17KOWALSKI.TOBI55.419+2.398+0.021
18CARLOMTOBI55.477+2.456+0.058
19DEDERMTOBI55.605+2.584+0.128
20FILIPUŚMTOBI55.605+2.584+0.000
21PENKIMTOBI55.708+2.687+0.103
22.BYMATTI86.TOBI55.772+2.751+0.064
23BOBEK 1MTOBI55.853+2.832+0.081
24MarcinTMRIMO56.101+3.080+0.248
25Wladek MTOBI56.286+3.265+0.185
26DRIVVERMTOBI56.307+3.286+0.021
27GHOSTMANMRIMO56.519+3.498+0.212
28KSYHOLMRIMO56.556+3.535+0.037
29BrydzysMTOBI56.617+3.596+0.061
30RYBSMRIMO56.908+3.887+0.291
31Zając 319MRIMO57.134+4.113+0.226
32DANIEL G.MRIMO57.177+4.156+0.043
33MAD MAXMRIMO57.177+4.156+0.000
34SportiMTOBI57.280+4.259+0.103
35RAFIKAMMRIMO57.321+4.300+0.041
36PRZEMORMRIMO57.384+4.363+0.063
37P. DRABMTOBI57.403+4.382+0.019
38Adam K.TOBI57.423+4.402+0.020
39Dawid25MRIMO57.610+4.589+0.187
40Damian 97MTOBI57.611+4.590+0.001
41GRZEGORZ P.MRIMO57.611+4.590+0.000
42MARCIN G.MRIMO57.775+4.754+0.164
43MATEUSZ85MTOBI57.797+4.776+0.022
44..BUSZMEN..TOBI57.878+4.857+0.081
45MATI.MTOBI58.046+5.025+0.168
46WozniaXOSMRIMO58.128+5.107+0.082
47STEWIEOMRIMO58.148+5.127+0.020
48.KONIU.MRIMO58.294+5.273+0.146
49Kapi 07MRIMO58.641+5.620+0.347
50WikroosMRIMO58.933+5.912+0.292
51Arek75MRIMO58.934+5.913+0.001
52Marcel 01MRIMO58.945+5.924+0.011
53EMOT69M59.284+6.263+0.339
54ADAM 92MTOBI59.306+6.285+0.022
55KUBEK-KSJZMRIMO59.307+6.286+0.001
56CarlosMRIMO59.390+6.369+0.083
57Słowik412KTOBI59.431+6.410+0.041
58PABLO97MTOBI59.553+6.532+0.122
59RADEONMRIMO59.553+6.532+0.000
60FICUMTOBI59.637+6.616+0.084
61EdiiMRIMO59.741+6.720+0.104
62AHMEDMRIMO59.742+6.721+0.001
63Arti 87MTOBI59.750+6.729+0.008
64Dominik 98MRIMO59.782+6.761+0.032
65StrzałkaMRIMO59.949+6.928+0.167
66Edyta8383KRIMO59.991+6.970+0.042
67A. ZiembowskiMRIMO60.052+7.031+0.061
68P. DRABMRIMO60.089+7.068+0.037
69.MISIEK.MRIMO60.136+7.115+0.047
70scoobeMRIMO60.253+7.232+0.117
71GRZEGORZ P.M60.262+7.241+0.009
72PABLO97MRIMO60.277+7.256+0.015
73Dżemik 06MTOBI60.320+7.299+0.043
74MATEUSZ85MRIMO60.361+7.340+0.041
75WOJTI 8MRIMO60.423+7.402+0.062
76Oskar 2006MRIMO60.525+7.504+0.102
77.Przemo.MRIMO60.588+7.567+0.063
78PUDELMRIMO60.774+7.753+0.186
79KWAKUMRIMO60.837+7.816+0.063
80MAJKIMTOBI60.920+7.899+0.083
81KLENIUMRIMO60.961+7.940+0.041
82PAWEŁ P.MRIMO61.026+8.005+0.065
83..BUSZMEN..RIMO61.167+8.146+0.141
84PENKIM61.194+8.173+0.027
85Wypych01MRIMO61.291+8.270+0.097
86Krzyś BMRIMO61.477+8.456+0.186
87MARIOLAx95KRIMO62.031+9.010+0.554
88Justyna1999xxMTOBI62.325+9.304+0.294
89WOJTI 8MTOBI62.480+9.459+0.155
90MATROSRIMO62.573+9.552+0.093
91Kominiarz 96MRIMO62.614+9.593+0.041
92JóziaMRIMO62.615+9.594+0.001
93DRAGON 1405M63.420+10.399+0.805
94ŻołnikMRIMO63.463+10.442+0.043
95TRYTWINM63.647+10.626+0.184
96KONDZIO115MRIMO64.373+11.352+0.726
97SponioMTOBI64.682+11.661+0.309
98.Kuba.MRIMO64.744+11.723+0.062
99PietrexMRIMO66.926+13.905+2.182
100MATTIIMJUNIOR67.748+14.727+0.822

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego