Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1HUDY21MRIMO52.272+0.000+0.000
2RAVANMRIMO52.566+0.294+0.294
3Grzesiek94MRIMO52.606+0.334+0.040
4WACEK.MTOBI52.668+0.396+0.062
5SzakkuMRIMO52.691+0.419+0.023
6kseroplMTOBI52.833+0.561+0.142
7MARTIN89MTOBI53.066+0.794+0.233
8PATKA..KTOBI53.082+0.810+0.016
9MARCOSMTOBI53.122+0.850+0.040
10DIONEKRIMO53.331+1.059+0.209
11DIONEKTOBI53.454+1.182+0.123
12ZombiMRIMO53.863+1.591+0.409
13ZorkaKRIMO53.889+1.617+0.026
14RASZO22MRIMO54.033+1.761+0.144
15kula1335MRIMO54.054+1.782+0.021
16MEFIUMRIMO54.117+1.845+0.063
17TONYMRIMO54.281+2.009+0.164
18GOLUB81MRIMO54.347+2.075+0.066
19SZCZUREKMRIMO54.447+2.175+0.100
20LUKA.MRIMO54.447+2.175+0.000
21FokpiuMRIMO54.611+2.339+0.164
22POCZWIMRIMO54.839+2.567+0.228
23RISKENMRIMO54.880+2.608+0.041
24PABLO1MTOBI55.046+2.774+0.166
25LUKA.MTOBI55.109+2.837+0.063
26SIERCOMRIMO55.149+2.877+0.040
27HIRAMMTOBI55.150+2.878+0.001
28HIRAMMRIMO55.192+2.920+0.042
29MARTIN89MRIMO55.233+2.961+0.041
30ŻBIKMTOBI55.253+2.981+0.020
31NIKIMRIMO55.915+3.643+0.662
32KRZYSIEK81MRIMO56.076+3.804+0.161
33MackovskyMRIMO56.143+3.871+0.067
34MIXER.MRIMO56.200+3.928+0.057
35MustangMTOBI56.204+3.932+0.004
36CarlosMRIMO56.266+3.994+0.062
37Wojtek7902MRIMO56.391+4.119+0.125
38KRIS 14MRIMO56.495+4.223+0.104
39PIKUŚMTOBI56.577+4.305+0.082
40BLASZKOMRIMO56.658+4.386+0.081
41NowaczekMRIMO56.846+4.574+0.188
42ADCKOVSKYMRIMO57.012+4.740+0.166
43ARKO 96MRIMO57.052+4.780+0.040
44wojtiMRIMO57.093+4.821+0.041
45S3BAKAMRIMO57.190+4.918+0.097
46PITER02MRIMO57.217+4.945+0.027
47Złomek 97MRIMO57.320+5.048+0.103
48Szwedzik_MRIMO57.445+5.173+0.125
49KRÓL MACIUŚMRIMO57.528+5.256+0.083
50TOMKOSKIMRIMO57.569+5.297+0.041
51RAMBAJERMRIMO57.693+5.421+0.124
52OWIECZKAMRIMO58.002+5.730+0.309
53ZaskiMRIMO58.148+5.876+0.146
54KUBA.PMTOBI58.238+5.966+0.090
55KRASYMRIMO58.602+6.330+0.364
56KRYSTIANO 80MRIMO58.805+6.533+0.203
57ROKSIKTOBI59.392+7.120+0.587
58bedboy 1986M61.477+9.205+2.085
59Grześ23MTOBI62.366+10.094+0.889
60Maks..MRIMO62.656+10.384+0.290
61WOJTI 8MRIMO62.800+10.528+0.144
62Hary1313M67.743+15.471+4.943
63SZYYMAMJUNIOR87.387+35.115+19.644

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego