Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - MĘŻCZYŹNI
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1martin83MTOBI54.178+0.000+0.000
2LoebMTOBI54.344+0.166+0.166
3MŁODY13MTOBI54.715+0.537+0.371
4MIŁYMTOBI54.716+0.538+0.001
5PCHEŁAMTOBI55.015+0.837+0.299
6KOCIOŁEKMTOBI55.088+0.910+0.073
7LOEWEMTOBI55.658+1.480+0.570
8KRIS 14MTOBI55.792+1.614+0.134
9KrewetaMTOBI55.832+1.654+0.040
10KluchMTOBI56.080+1.902+0.248
11TOM.MTOBI56.080+1.902+0.000
12MarcinTMTOBI56.137+1.959+0.057
13Fake MTOBI56.345+2.167+0.208
14BubaMTOBI56.494+2.316+0.149
15WACEK.M56.846+2.668+0.352
16Siara07MTOBI56.866+2.688+0.020
17DECUMTOBI56.866+2.688+0.000
18martin83MRIMO57.113+2.935+0.247
19LOEWEMRIMO57.465+3.287+0.352
20WŁOCHMRIMO57.507+3.329+0.042
21TheRamdixMRIMO57.631+3.453+0.124
22TheDeMTOBI57.693+3.515+0.062
23Patryk06MTOBI57.776+3.598+0.083
24Fake MRIMO57.818+3.640+0.042
25LukenMRIMO57.838+3.660+0.020
26ROLNIKMRIMO57.920+3.742+0.082
27Maciek_MTOBI58.148+3.970+0.228
28BUENOMTOBI58.302+4.124+0.154
29Dynamic-MKMTOBI58.437+4.259+0.135
30ARCZI0121MTOBI58.520+4.342+0.083
31Marcin92MRIMO58.537+4.359+0.017
32SportiMRIMO58.540+4.362+0.003
33JOHNNYMRIMO58.540+4.362+0.000
34OLI7MRIMO58.604+4.426+0.064
35SzypkiMTOBI58.789+4.611+0.185
36BREJDAKMRIMO58.814+4.636+0.025
37ZjCMTOBI58.892+4.714+0.078
38BeatlesMTOBI58.913+4.735+0.021
39MISIEK_95MRIMO58.913+4.735+0.000
40Murzyn 93MRIMO59.055+4.877+0.142
41FROODOMRIMO59.059+4.881+0.004
42OskarrMTOBI59.182+5.004+0.123
43Radek2007MTOBI59.284+5.106+0.102
44AHMEDMRIMO59.409+5.231+0.125
45Marcin 117MRIMO59.493+5.315+0.084
46luck_MRIMO59.493+5.315+0.000
47OskarrMRIMO59.700+5.522+0.207
48SzypkiMRIMO59.701+5.523+0.001
49FalconettiMRIMO59.803+5.625+0.102
50Tomek357MRIMO59.987+5.809+0.184
51Pepek.MTOBI60.112+5.934+0.125
52Stasiu.MTOBI60.195+6.017+0.083
53GAPHAZIMRIMO60.236+6.058+0.041
54RADZIOMRIMO60.238+6.060+0.002
55ANDREYMRIMO60.403+6.225+0.165
56kanti333MTOBI60.486+6.308+0.083
57Marcin01MRIMO60.547+6.369+0.061
58SAMUELOXXMRIMO60.651+6.473+0.104
59Mati 55MRIMO60.693+6.515+0.042
60KIZIORMTOBI60.837+6.659+0.144
61J. GACEKM60.837+6.659+0.000
62RADWALMTOBI61.084+6.906+0.247
63SEBAXMRIMO61.126+6.948+0.042
64MISIEK_95M61.184+7.006+0.058
65miki___MTOBI61.209+7.031+0.025
66Dominik 98MRIMO61.271+7.093+0.062
67RADWALMRIMO61.516+7.338+0.245
68MISIEK5MRIMO61.585+7.407+0.069
69Norbi01M61.926+7.748+0.341
70WOJTI 8MRIMO62.676+8.498+0.750
71WOJTI 8MTOBI62.698+8.520+0.022
72Krystian01MRIMO62.904+8.726+0.206
73PAWEŁ 02MRIMO62.944+8.766+0.040
74BERTMTOBI63.086+8.908+0.142
75DZAKOBOM63.116+8.938+0.030
76BOBEK 89MRIMO63.194+9.016+0.078
77BUENOMRIMO63.441+9.263+0.247
78RaV__MTOBI63.966+9.788+0.525
79Koki MRIMO64.227+10.049+0.261
80miki___MRIMO64.859+10.681+0.632
81GOLCMANMRIMO65.860+11.682+1.001
82VOLMERM65.952+11.774+0.092
83SZYMONIAK21MRIMO68.073+13.895+2.121
84Koza 88MTOBI68.364+14.186+0.291
85SZYMONIAK21MJUNIOR69.065+14.887+0.701
86Mati 06MJUNIOR69.128+14.950+0.063
87GACEK.MRIMO70.368+16.190+1.240
88KonkonMJUNIOR73.327+19.149+2.959
89PitterMRIMO74.049+19.871+0.722
90RaV__MRIMO74.954+20.776+0.905
91GACEK.MTOBI78.517+24.339+3.563

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego