Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1MOSKAŁA 069KM32.507+0.000+0.000
2DARIAN 229KM32.671+0.164+0.164
3Johny.83M9KM32.958+0.451+0.287
4 BrygidaM9KM33.087+0.580+0.129
5KENIA9KM33.189+0.682+0.102
6WILKU 83M9KM33.201+0.694+0.012
7 WolfM9KM33.356+0.849+0.155
8OLIMPIAK6KM33.375+0.868+0.019
9PABLODRAJWERM9KM33.383+0.876+0.008
10MOSKAŁA 066KM33.748+1.241+0.365
11_Czarny_M9KM34.348+1.841+0.600
12ALVM6KM34.471+1.964+0.123
13Mieszko DrugiM9KM34.661+2.154+0.190
14DROŻDZUM6KM34.662+2.155+0.001
15KAPSM6KM34.822+2.315+0.160
16P. TSYKALYUKM6KM34.822+2.315+0.000
17DYMION-1M6KM34.823+2.316+0.001
18SZYPUM6KM34.852+2.345+0.029
19DARIAN 226KM34.864+2.357+0.012
20DAWID 996KM34.955+2.448+0.091
21PABLODRAJWERM6KM35.010+2.503+0.055
22WOJTI_M6KM35.028+2.521+0.018
23RETORAXM6KM35.112+2.605+0.084
24Pablo19799KM35.277+2.770+0.165
25LAJCIKM6KM35.484+2.977+0.207
26BOGRZYMM6KM35.531+3.024+0.047
27DAMIANQM6KM35.591+3.084+0.060
28Luca94M6KM35.712+3.205+0.121
29SIVYM6KM35.801+3.294+0.089
30Pablo19796KM35.819+3.312+0.018
31MAGDA07K6KM35.901+3.394+0.082
32PRZEMO S.A.M6KM36.353+3.846+0.452
33ARTI.MTAXI36.391+3.884+0.038
34BONKU6KM36.414+3.907+0.023
35Adam..M6KM36.643+4.136+0.229
36ZYGZAK.MJUNIOR36.848+4.341+0.205
37KRIS..TAXI37.036+4.529+0.188
38.MISZA.TAXI37.057+4.550+0.021
39GatommMTAXI37.304+4.797+0.247
40SzczepMTAXI37.308+4.801+0.004
41GamiMTAXI38.173+5.666+0.865
42K. JanotaM6KM38.193+5.686+0.020
43KAMISHAMI6KM38.771+6.264+0.578
44JOANNA J.6KM38.826+6.319+0.055
45TURBO DANMJUNIOR39.055+6.548+0.229
46Krzycho.MJUNIOR40.427+7.920+1.372
47NATI 09K6KM40.671+8.164+0.244
48ZUZA 11KJUNIOR42.648+10.141+1.977
49OLIWIA J.JUNIOR43.858+11.351+1.210
50BYLICAM9KM51.200+18.693+7.342
51MATEUSZ NM9KM51.485+18.978+0.285
52WŁOCHM9KM51.633+19.126+0.148
53KrewetaM9KM51.641+19.134+0.008
54FUNKEE9KM51.696+19.189+0.055
55KRAWCZYK TOMEKM9KM51.842+19.335+0.146
56ROLNIKM9KM51.880+19.373+0.038
57KOWAL12M9KM52.088+19.581+0.208
58ROBERT19KM52.106+19.599+0.018
59BARTEK01119KM52.234+19.727+0.128
60DOMINIK 123M9KM52.264+19.757+0.030
61Paweł GazdaM9KM52.337+19.830+0.073
62BLONDYN_13M9KM52.407+19.900+0.070
63MISIEK_E369KM52.482+19.975+0.075
64śrubaM9KM52.543+20.036+0.061
65Piotrecki809KM52.581+20.074+0.038
66DENDYS9KM52.613+20.106+0.032
67PIGMEJM6KM52.647+20.140+0.034
68PAKSONM9KM52.688+20.181+0.041
69ArturitoM9KM52.689+20.182+0.001
70RETORAXM9KM52.690+20.183+0.001
71WoytaM9KM52.730+20.223+0.040
72MŁODZI AMBITNIM9KM52.791+20.284+0.061
73Maks-Arkam9KM52.805+20.298+0.014
74NieAlpakaM9KM52.813+20.306+0.008
75TYTUS.9KM52.880+20.373+0.067
76.BUBEK.9KM52.936+20.429+0.056
77PAWEŁ Z.M9KM52.938+20.431+0.002
78FUNKEE6KM52.950+20.443+0.012
79IGOR 123M9KM52.973+20.466+0.023
80KORNELIUSZ 999KM53.026+20.519+0.053
81PHARYNAM9KM53.074+20.567+0.048
82KAMIL-ARKAM9KM53.082+20.575+0.008
83DAWIDEUSZ9KM53.103+20.596+0.021
84J. DROBNY9KM53.132+20.625+0.029
85KEROLM9KM53.186+20.679+0.054
86KUBOSKYM9KM53.206+20.699+0.020
87AmigoM9KM53.227+20.720+0.021
88Kacper J9KM53.264+20.757+0.037
89JOHENM9KM53.268+20.761+0.004
90DARO1985M9KM53.270+20.763+0.002
91CIEŚLAM9KM53.300+20.793+0.030
92ALVM9KM53.329+20.822+0.029
93PIGMEJM9KM53.331+20.824+0.002
94WYDRAM9KM53.347+20.840+0.016
95ŁYSY MACIEK9KM53.351+20.844+0.004
96MIŁYM9KM53.375+20.868+0.024
97SEBASTIAN Ż.9KM53.416+20.909+0.041
98KaczmarM9KM53.433+20.926+0.017
99ZENM9KM53.496+20.989+0.063
100 Rucki9KM53.558+21.051+0.062

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego