Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3.Pati.RIMO33.293+1.780+0.310
4MJMRIMO46.340+14.827+13.047
5ZABAMTOBI52.377+20.864+6.037
6S1LUKIMTOBI52.647+21.134+0.270
7PCHELAMTOBI52.834+21.321+0.187
8BYLICAMTOBI52.892+21.379+0.058
9KrewetaMTOBI53.145+21.632+0.253
10BARYMTOBI53.185+21.672+0.040
11LoebMTOBI53.392+21.879+0.207
12Marek XMTOBI53.413+21.900+0.021
13PLEBANMTOBI53.433+21.920+0.020
14NESTORMTOBI53.515+22.002+0.082
15Nowok MarcinMTOBI53.556+22.043+0.041
16KOSTKAMTOBI53.578+22.065+0.022
17RAVANMTOBI53.605+22.092+0.027
18SzakkuMTOBI53.619+22.106+0.014
19Kuba 98MTOBI53.641+22.128+0.022
20KaczmarMTOBI53.660+22.147+0.019
21MAREK SMXXMTOBI53.682+22.169+0.022
22BRONEK.MTOBI53.682+22.169+0.000
23WąsMTOBI53.682+22.169+0.000
24BYLICAM9KM53.709+22.196+0.027
25Buła.MTOBI53.723+22.210+0.014
26MORDORMTOBI53.744+22.231+0.021
27KUBEK-KSJZMTOBI53.806+22.293+0.062
28DI WAJCHOMTOBI53.846+22.333+0.040
29MMMTOBI53.846+22.333+0.000
30MARKUSMTOBI53.867+22.354+0.021
31FILIPUŚMTOBI53.908+22.395+0.041
32Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.000
33MARTIN89MTOBI53.928+22.415+0.020
34MŁODY13MTOBI53.934+22.421+0.006
35BENIO23MTOBI53.951+22.438+0.017
36KOCIOŁEKMTOBI53.971+22.458+0.020
37Jakub 99MTOBI53.991+22.478+0.020
38SlawekMTOBI54.033+22.520+0.042
39DexteroMTOBI54.054+22.541+0.021
40LiwiuszMTOBI54.075+22.562+0.021
41AmigoMTOBI54.100+22.587+0.025
42NIKOPOLMTOBI54.115+22.602+0.015
43KozibobMTOBI54.136+22.623+0.021
44martin83MTOBI54.178+22.665+0.042
45MIŁYMTOBI54.198+22.685+0.020
46GHOSTMANMTOBI54.260+22.747+0.062
47RIFMTOBI54.281+22.768+0.021
48Nowok MarcinMRIMO54.301+22.788+0.020
49RASZO22MTOBI54.301+22.788+0.000
50A.GarfieldMTOBI54.302+22.789+0.001
51WŁOCHMTOBI54.303+22.790+0.001
52Patryk06MTOBI54.323+22.810+0.020
53PODOSM9KM54.342+22.829+0.019
54SZELKITOBI54.343+22.830+0.001
55BOLO20MTOBI54.343+22.830+0.000
56KRIS 14MTOBI54.344+22.831+0.001
57DRIVVERMTOBI54.344+22.831+0.000
58KRYLUMTOBI54.363+22.850+0.019
59WojteczkoMTOBI54.364+22.851+0.001
60OLI7MRIMO54.383+22.870+0.019
61TOMASZ 321MTOBI54.405+22.892+0.022
62GANCAMTOBI54.406+22.893+0.001
63MARKUSM9KM54.414+22.901+0.008
64SZCZUREKMTOBI54.418+22.905+0.004
65dzik__MTOBI54.447+22.934+0.029
66WSzMTOBI54.447+22.934+0.000
67NEXOMTOBI54.467+22.954+0.020
68DANIEL G.MRIMO54.467+22.954+0.000
69LOEWEMTOBI54.467+22.954+0.000
70DANIEL G.MTOBI54.468+22.955+0.001
71SAURON 2MTOBI54.468+22.955+0.000
72KOWALSKI.MTOBI54.507+22.994+0.039
73MarcinTMTOBI54.523+23.010+0.016
74WACEK.MRIMO54.534+23.021+0.011
75TOMASZ1984MTOBI54.551+23.038+0.017
76Michał 91MTOBI54.569+23.056+0.018
77F. AdamczykMTOBI54.570+23.057+0.001
78MANIEK156MTOBI54.653+23.140+0.083
79Artek 08MTOBI54.674+23.161+0.021
80STAYERMTOBI54.695+23.182+0.021
81MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.042
82PODOSMTOBI54.757+23.244+0.020
83BansheeKTOBI54.757+23.244+0.000
84SIERCOMTOBI54.777+23.264+0.020
85Karloss9MTOBI54.778+23.265+0.001
86HUDY21MTOBI54.799+23.286+0.021
87KOWALSKI.TOBI54.818+23.305+0.019
88MARCIN G.MTOBI54.819+23.306+0.001
89TOM.MTOBI54.836+23.323+0.017
90PASZEX 97MTOBI54.840+23.327+0.004
91BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.021
92BOMBELMTOBI54.893+23.380+0.032
93PATKA..KTOBI54.901+23.388+0.008
94WOKERMTOBI54.902+23.389+0.001
95Rafcio 95MTOBI54.922+23.409+0.020
96BansheeKRIMO54.924+23.411+0.002
97Adam 12M9KM54.943+23.430+0.019
98KUBEK_MTOBI54.963+23.450+0.020
99Kazik82MTOBI54.964+23.451+0.001
100MATI.MTOBI54.984+23.471+0.020

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego