Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1budynMRIMO36.001+0.000+0.000
2STIGMTOBI36.330+0.329+0.329
3Maciek96MRIMO36.478+0.477+0.148
4P. DRABMRIMO36.622+0.621+0.144
5PATTRYKKMTOBI36.642+0.641+0.020
6SEBAA.MRIMO36.908+0.907+0.266
7SŁAWEK 2704MTOBI36.953+0.952+0.045
8RAVANMTOBI37.076+1.075+0.123
9k80biKRIMO37.076+1.075+0.000
10BARTEK PUDAMRIMO37.077+1.076+0.001
11PATTRYKKMRIMO37.077+1.076+0.000
12LATENMRIMO37.201+1.200+0.124
13DARRKOMRIMO37.222+1.221+0.021
14BARTOSZEK96MRIMO37.304+1.303+0.082
15.MAX.MTOBI37.326+1.325+0.022
16PRZEMEK 80MRIMO37.428+1.427+0.102
17PELIKANNMRIMO37.532+1.531+0.104
18MARCOSMRIMO37.533+1.532+0.001
19MISSSIEKMRIMO37.718+1.717+0.185
20TOFIXMRIMO37.718+1.717+0.000
21Szybki mistrzuMRIMO37.965+1.964+0.247
22PATKA..KRIMO38.048+2.047+0.083
23Chudy10MRIMO38.130+2.129+0.082
24ANDREMRIMO38.359+2.358+0.229
25KARAŚMRIMO38.376+2.375+0.017
26ktoosiuMRIMO38.441+2.440+0.065
27HIRAMMRIMO38.545+2.544+0.104
28GIERMEKMRIMO38.648+2.647+0.103
29JARZYNKAMRIMO39.082+3.081+0.434
30SUCHY A3MRIMO39.453+3.452+0.371
31BamboMTOBI39.641+3.640+0.188
32ŻulikMTOBI39.698+3.697+0.057
33POVELMRIMO39.868+3.867+0.170
34KAPITAN IZRAELMRIMO40.196+4.195+0.328
35MARCIN OMRIMO40.798+4.797+0.602
36OLEMKAKRIMO41.522+5.521+0.724
37ALIANSMRIMO51.014+15.013+9.492
38MARTIN89MRIMO51.097+15.096+0.083
39ZABAMRIMO51.200+15.199+0.103
40MIŁYMRIMO51.224+15.223+0.024
41MARCIN G.MRIMO51.262+15.261+0.038
42RAVANMRIMO51.303+15.302+0.041
43SzakkuMRIMO51.365+15.364+0.062
44TAOMINGMRIMO51.489+15.488+0.124
45DYNAMITMRIMO51.489+15.488+0.000
46IMAXMRIMO51.510+15.509+0.021
47MŁODY13MTOBI51.511+15.510+0.001
48WOJTEK 46MRIMO51.553+15.552+0.042
49PATKA..KTOBI51.572+15.571+0.019
50BYLICAMRIMO51.634+15.633+0.062
51SYLWEK WRCMRIMO51.655+15.654+0.021
52DANIEL G.MRIMO51.675+15.674+0.020
53MŁODY13MRIMO51.779+15.778+0.104
54WOJTEK 46MTOBI51.841+15.840+0.062
55Natalia.BKRIMO51.882+15.881+0.041
56TAOMINGMTOBI52.007+16.006+0.125
57BARYMTOBI52.110+16.109+0.103
58Grzesiek94MRIMO52.172+16.171+0.062
59WUEMMTOBI52.212+16.211+0.040
60RASZO22MRIMO52.214+16.213+0.002
61HUDY21MRIMO52.272+16.271+0.058
62WUEMMRIMO52.295+16.294+0.023
63MMMRIMO52.295+16.294+0.000
64BARYMRIMO52.317+16.316+0.022
65HamiMRIMO52.336+16.335+0.019
66GANCAMTOBI52.358+16.357+0.022
67Adam 12MRIMO52.378+16.377+0.020
68KAMIEŃMRIMO52.398+16.397+0.020
69MARKUSMRIMO52.400+16.399+0.002
70ARTURO1RIMO52.421+16.420+0.021
71NEXOMRIMO52.424+16.423+0.003
72MARCIN G.MTOBI52.440+16.439+0.016
73HAROLDMTOBI52.461+16.460+0.021
74MARCOSMTOBI52.462+16.461+0.001
75DAKIĆMRIMO52.483+16.482+0.021
76GACEK.MRIMO52.504+16.503+0.021
77BENY1MRIMO52.553+16.552+0.049
78ZorkaKTOBI52.585+16.584+0.032
79Marek1731MRIMO52.589+16.588+0.004
80KamińskiMRIMO52.606+16.605+0.017
81MARKUSMTOBI52.626+16.625+0.020
82LEWCZAJAMRIMO52.627+16.626+0.001
83STAYERMRIMO52.646+16.645+0.019
84WACEK.MTOBI52.668+16.667+0.022
85MIŁYMTOBI52.688+16.687+0.020
86MIKOŁAJ S.MRIMO52.688+16.687+0.000
87PELIKANNMTOBI52.690+16.689+0.002
88WACEK.MRIMO52.711+16.710+0.021
89TONYMRIMO52.773+16.772+0.062
90CAVAMRIMO52.792+16.791+0.019
91FisherMRIMO52.793+16.792+0.001
92kseroplMTOBI52.833+16.832+0.040
93CORTEZMRIMO52.858+16.857+0.025
94GrekMRIMO52.916+16.915+0.058
95LUKAS555MRIMO52.917+16.916+0.001
96DANIELLMRIMO52.917+16.916+0.000
97MACIU04MRIMO52.918+16.917+0.001
98MAJUTOBI52.959+16.958+0.041
99FROODOMRIMO52.977+16.976+0.018
100Mateusz 94MRIMO52.979+16.978+0.002

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego