Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3.Pati.RIMO33.293+1.780+0.310
4MJMRIMO46.340+14.827+13.047
5ZABAMTOBI52.377+20.864+6.037
6S1LUKIMTOBI52.647+21.134+0.270
7PCHELAMTOBI52.834+21.321+0.187
8BYLICAMTOBI53.021+21.508+0.187
9KrewetaMTOBI53.145+21.632+0.124
10BARYMTOBI53.185+21.672+0.040
11LoebMTOBI53.392+21.879+0.207
12PLEBANMTOBI53.433+21.920+0.041
13Nowok MarcinMTOBI53.556+22.043+0.123
14KOSTKAMTOBI53.578+22.065+0.022
15RAVANMTOBI53.605+22.092+0.027
16SzakkuMTOBI53.619+22.106+0.014
17Kuba 98MTOBI53.641+22.128+0.022
18KaczmarMTOBI53.660+22.147+0.019
19MAREK SMXXMTOBI53.682+22.169+0.022
20BRONEK.MTOBI53.682+22.169+0.000
21WąsMTOBI53.682+22.169+0.000
22BYLICAM9KM53.709+22.196+0.027
23Buła.MTOBI53.723+22.210+0.014
24MORDORMTOBI53.744+22.231+0.021
25KUBEK-KSJZMTOBI53.806+22.293+0.062
26DI WAJCHOMTOBI53.846+22.333+0.040
27MMMTOBI53.846+22.333+0.000
28MARKUSMTOBI53.867+22.354+0.021
29Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.041
30MARTIN89MTOBI53.928+22.415+0.020
31MŁODY13MTOBI53.934+22.421+0.006
32BENIO23MTOBI53.951+22.438+0.017
33KOCIOŁEKMTOBI53.971+22.458+0.020
34Jakub 99MTOBI53.991+22.478+0.020
35SlawekMTOBI54.033+22.520+0.042
36LiwiuszMTOBI54.075+22.562+0.042
37AmigoMTOBI54.100+22.587+0.025
38NIKOPOLMTOBI54.115+22.602+0.015
39KozibobMTOBI54.136+22.623+0.021
40martin83MTOBI54.178+22.665+0.042
41MIŁYMTOBI54.198+22.685+0.020
42GHOSTMANMTOBI54.260+22.747+0.062
43RIFMTOBI54.281+22.768+0.021
44RASZO22MTOBI54.301+22.788+0.020
45A.GarfieldMTOBI54.302+22.789+0.001
46Patryk06MTOBI54.323+22.810+0.021
47PODOSM9KM54.342+22.829+0.019
48SZELKITOBI54.343+22.830+0.001
49BOLO20MTOBI54.343+22.830+0.000
50KRIS 14MTOBI54.344+22.831+0.001
51DRIVVERMTOBI54.344+22.831+0.000
52KRYLUMTOBI54.363+22.850+0.019
53WojteczkoMTOBI54.364+22.851+0.001
54OLI7MRIMO54.383+22.870+0.019
55TOMASZ 321MTOBI54.405+22.892+0.022
56GANCAMTOBI54.406+22.893+0.001
57MARKUSM9KM54.414+22.901+0.008
58SZCZUREKMTOBI54.418+22.905+0.004
59dzik__MTOBI54.447+22.934+0.029
60WSzMTOBI54.447+22.934+0.000
61NEXOMTOBI54.467+22.954+0.020
62DANIEL G.MRIMO54.467+22.954+0.000
63LOEWEMTOBI54.467+22.954+0.000
64DANIEL G.MTOBI54.468+22.955+0.001
65SAURON 2MTOBI54.468+22.955+0.000
66KOWALSKI.MTOBI54.507+22.994+0.039
67MarcinTMTOBI54.523+23.010+0.016
68WACEK.MRIMO54.534+23.021+0.011
69TOMASZ1984MTOBI54.551+23.038+0.017
70Michał 91MTOBI54.569+23.056+0.018
71F. AdamczykMTOBI54.570+23.057+0.001
72MANIEK156MTOBI54.653+23.140+0.083
73FILIPUŚMTOBI54.653+23.140+0.000
74Artek 08MTOBI54.674+23.161+0.021
75STAYERMTOBI54.695+23.182+0.021
76MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.042
77BansheeKTOBI54.757+23.244+0.020
78PODOSMTOBI54.757+23.244+0.000
79SIERCOMTOBI54.777+23.264+0.020
80Karloss9MTOBI54.778+23.265+0.001
81HUDY21MTOBI54.799+23.286+0.021
82KOWALSKI.TOBI54.818+23.305+0.019
83MARCIN G.MTOBI54.819+23.306+0.001
84TOM.MTOBI54.836+23.323+0.017
85BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.025
86BOMBELMTOBI54.893+23.380+0.032
87PATKA..KTOBI54.901+23.388+0.008
88WOKERMTOBI54.902+23.389+0.001
89Rafcio 95MTOBI54.922+23.409+0.020
90BansheeKRIMO54.924+23.411+0.002
91Adam 12M9KM54.943+23.430+0.019
92Kazik82MTOBI54.964+23.451+0.021
93MATI.MTOBI54.984+23.471+0.020
94TIGER.TOBI54.985+23.472+0.001
95ZABAM9KM55.005+23.492+0.020
96CARLOMTOBI55.005+23.492+0.000
97HALUCMTOBI55.046+23.533+0.041
98GĄSKAMTOBI55.046+23.533+0.000
99BOBEK 1MTOBI55.047+23.534+0.001
100OPERMTOBI55.088+23.575+0.041

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego