Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1budynMRIMO36.001+0.000+0.000
2Maciek96MRIMO36.478+0.477+0.477
3P. DRABMRIMO36.622+0.621+0.144
4PATTRYKKMTOBI36.642+0.641+0.020
5k80biKRIMO37.076+1.075+0.434
6PATTRYKKMRIMO37.077+1.076+0.001
7LATENMRIMO37.201+1.200+0.124
8BARTOSZEK96MRIMO37.304+1.303+0.103
9.MAX.MTOBI37.326+1.325+0.022
10MISSSIEKMRIMO37.718+1.717+0.392
11TOFIXMRIMO37.718+1.717+0.000
12Szybki mistrzuMRIMO37.965+1.964+0.247
13ANDREMRIMO38.359+2.358+0.394
14KARAŚMRIMO38.376+2.375+0.017
15GIERMEKMRIMO38.648+2.647+0.272
16JARZYNKAMRIMO39.082+3.081+0.434
17MARCIN OMRIMO40.798+4.797+1.716
18OLEMKAKRIMO41.522+5.521+0.724
19ALIANSMRIMO51.014+15.013+9.492
20MARTIN89MRIMO51.097+15.096+0.083
21MIŁYMRIMO51.224+15.223+0.127
22RAVANMRIMO51.303+15.302+0.079
23SzakkuMRIMO51.365+15.364+0.062
24TAOMINGMRIMO51.489+15.488+0.124
25IMAXMRIMO51.510+15.509+0.021
26MŁODY13MTOBI51.511+15.510+0.001
27PATKA..KTOBI51.572+15.571+0.061
28SYLWEK WRCMRIMO51.655+15.654+0.083
29DANIEL G.MRIMO51.882+15.881+0.227
30Natalia.BKRIMO51.882+15.881+0.000
31TAOMINGMTOBI52.007+16.006+0.125
32WUEMMTOBI52.212+16.211+0.205
33RASZO22MRIMO52.214+16.213+0.002
34WUEMMRIMO52.295+16.294+0.081
35MARCOSMRIMO52.297+16.296+0.002
36HamiMRIMO52.336+16.335+0.039
37GANCAMTOBI52.358+16.357+0.022
38KAMIEŃMRIMO52.398+16.397+0.040
39MARKUSMRIMO52.440+16.439+0.042
40MARCIN G.MTOBI52.440+16.439+0.000
41HAROLDMTOBI52.461+16.460+0.021
42DAKIĆMRIMO52.483+16.482+0.022
43GACEK.MRIMO52.504+16.503+0.021
44Marek1731MRIMO52.589+16.588+0.085
45MARKUSMTOBI52.626+16.625+0.037
46MIKOŁAJ S.MRIMO52.688+16.687+0.062
47MIŁYMTOBI52.688+16.687+0.000
48PELIKANNMTOBI52.690+16.689+0.002
49WACEK.MRIMO52.711+16.710+0.021
50LUKAS555MRIMO52.917+16.916+0.206
51MACIU04MRIMO52.918+16.917+0.001
52MAJUTOBI52.959+16.958+0.041
53ZABAM9KM53.019+17.018+0.060
54Buła.MTOBI53.040+17.039+0.021
55MILLERSMRIMO53.082+17.081+0.042
56PAWEŁMLKMRIMO53.090+17.089+0.008
57WojteczkoMTOBI53.102+17.101+0.012
58SZYMON87MTOBI53.144+17.143+0.042
59PATKA..KRIMO53.165+17.164+0.021
60RADEKKOTARAMRIMO53.225+17.224+0.060
61WITO.MRIMO53.225+17.224+0.000
62AmigoMRIMO53.226+17.225+0.001
63konopko96RIMO53.227+17.226+0.001
64HAROLDMRIMO53.228+17.227+0.001
65AdamekMRIMO53.248+17.247+0.020
66KATINGKRIMO53.351+17.350+0.103
67GRUDINMRIMO53.351+17.350+0.000
68JavaMRIMO53.392+17.391+0.041
69DIONEKRIMO53.424+17.423+0.032
70J. KobylecMTOBI53.557+17.556+0.133
71MIŚ.RIMO53.573+17.572+0.016
72Bart69MTOBI53.579+17.578+0.006
73WIELOIMIENNYMRIMO53.600+17.599+0.021
74STEWIEOMRIMO53.620+17.619+0.020
75CarllosMRIMO53.620+17.619+0.000
76Salam MalejkumMRIMO53.681+17.680+0.061
77ADAM84RIMO53.724+17.723+0.043
78PITER_1980RIMO53.827+17.826+0.103
79MARCIN G.MRIMO53.909+17.908+0.082
80OLI7MRIMO53.949+17.948+0.040
81ZWIERZAKMRIMO53.970+17.969+0.021
82WRÓBELMTOBI53.972+17.971+0.002
83RADZIKMRIMO54.029+18.028+0.057
84P. KASPROWICZMRIMO54.033+18.032+0.004
85WOJTEK 46MRIMO54.096+18.095+0.063
86Driv3rRIMO54.116+18.115+0.020
87KICORMRIMO54.136+18.135+0.020
88MARKUSM9KM54.179+18.178+0.043
89Tomasz F.MRIMO54.197+18.196+0.018
90MARO.MTOBI54.220+18.219+0.023
91KONRAD 9519MRIMO54.220+18.219+0.000
92.GUCIO.MRIMO54.244+18.243+0.024
93MAGREJMRIMO54.282+18.281+0.038
94MŁODY13MRIMO54.323+18.322+0.041
95ARTURO1RIMO54.343+18.342+0.020
96Adam 12MRIMO54.384+18.383+0.041
97RONI.MTOBI54.387+18.386+0.003
98HUDY21MRIMO54.425+18.424+0.038
99GANCAM9KM54.426+18.425+0.001
100ŁosinoTOBI54.487+18.486+0.061

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego