Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3.Pati.RIMO33.293+1.780+0.310
4MJMRIMO46.340+14.827+13.047
5BYLICAM9KM53.709+22.196+7.369
6Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.199
7PODOSM9KM54.342+22.829+0.434
8OLI7MRIMO54.383+22.870+0.041
9MARKUSM9KM54.414+22.901+0.031
10BARYMTOBI54.695+23.182+0.281
11MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.042
12DANIEL G.MRIMO54.797+23.284+0.060
13BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.064
14Adam 12M9KM54.943+23.430+0.082
15ZABAM9KM55.005+23.492+0.062
16MŁODY13MRIMO55.232+23.719+0.227
17WOJTEK 46MRIMO55.233+23.720+0.001
18OTIS 97M9KM55.257+23.744+0.024
19GrekMRIMO55.383+23.870+0.126
20RAVANMTOBI55.523+24.010+0.140
21GANCAM9KM55.606+24.093+0.083
22WITO.M9KM55.687+24.174+0.081
23OTIS 97MRIMO55.703+24.190+0.016
24ZABAMRIMO55.728+24.215+0.025
25MIEDZIAKMRIMO55.751+24.238+0.023
26Kuba 98MRIMO55.782+24.269+0.031
27SzakkuMTOBI55.812+24.299+0.030
28HUDY21MRIMO55.822+24.309+0.010
29ROZIKM9KM55.915+24.402+0.093
30SŁOWIKMRIMO55.956+24.443+0.041
31KorzeniowskiMRIMO55.996+24.483+0.040
32IMAXMTOBI56.019+24.506+0.023
33DOMELMTOBI56.056+24.543+0.037
34Artur KMRIMO56.076+24.563+0.020
35SzakkuMRIMO56.080+24.567+0.004
36KOSTKAMTOBI56.084+24.571+0.004
37GREENMRIMO56.121+24.608+0.037
38CoodyMRIMO56.122+24.609+0.001
39MIKOŁAJ S.MRIMO56.161+24.648+0.039
40IMAXMRIMO56.162+24.649+0.001
41SŁAWEK 2704MTOBI56.164+24.651+0.002
42LH44MTOBI56.185+24.672+0.021
43MARTIN89MRIMO56.203+24.690+0.018
44JACOMRIMO56.204+24.691+0.001
45Grzesiek94MRIMO56.205+24.692+0.001
46KozibobMRIMO56.226+24.713+0.021
47KOCIOŁEKM9KM56.258+24.745+0.032
48RAVANMRIMO56.308+24.795+0.050
49DE LUXEMRIMO56.320+24.807+0.012
50BARTEK 1337MRIMO56.329+24.816+0.009
51RASZO22MRIMO56.341+24.828+0.012
52PRZEMEK 80MRIMO56.382+24.869+0.041
53Patryk KunaMRIMO56.389+24.876+0.007
54CORTEZMTOBI56.390+24.877+0.001
55ADIKONM9KM56.407+24.894+0.017
56FisherMRIMO56.412+24.899+0.005
57SygiM9KM56.433+24.920+0.021
58SIMON003MRIMO56.436+24.923+0.003
59K. BuchcikM9KM56.441+24.928+0.005
60DAROM9KM56.447+24.934+0.006
61Luki7MRIMO56.453+24.940+0.006
62RAFAŁ SMRIMO56.454+24.941+0.001
63CoodyM56.506+24.993+0.052
64SYLWEK WRCMRIMO56.514+25.001+0.008
65MARKUSMRIMO56.519+25.006+0.005
66KOSTKAMRIMO56.551+25.038+0.032
67KWASU 87MTOBI56.576+25.063+0.025
68SygiMRIMO56.587+25.074+0.011
69MIŁYMRIMO56.596+25.083+0.009
70KOCIOŁEKMRIMO56.598+25.085+0.002
71FILIPUŚMTOBI56.639+25.126+0.041
72TONYMRIMO56.659+25.146+0.020
73DRIVVERMRIMO56.664+25.151+0.005
74kseroplMRIMO56.679+25.166+0.015
75ZorkaKRIMO56.680+25.167+0.001
76RALLY2MRIMO56.689+25.176+0.009
77STILL76MRIMO56.701+25.188+0.012
78FILIPUŚMRIMO56.711+25.198+0.010
79MŁODY13MTOBI56.711+25.198+0.000
80MIKOŁAJ S.MTOBI56.730+25.217+0.019
81PATKA..KRIMO56.743+25.230+0.013
82Buła.MRIMO56.759+25.246+0.016
83OTIS 97MTOBI56.763+25.250+0.004
84AmigoMTOBI56.763+25.250+0.000
85DRAGON 1405MRIMO56.783+25.270+0.020
86WITO.MTOBI56.787+25.274+0.004
87Adam 12MRIMO56.803+25.290+0.016
88MARCOSMRIMO56.804+25.291+0.001
89Paweł GazdaMRIMO56.824+25.311+0.020
90SŁAWEK 2704MRIMO56.825+25.312+0.001
91SYLWEK WRCMTOBI56.825+25.312+0.000
92MadżerM9KM56.826+25.313+0.001
93Mateusz 94MRIMO56.844+25.331+0.018
94MarcinTMRIMO56.846+25.333+0.002
95SygiM56.886+25.373+0.040
96WACEK.MRIMO56.888+25.375+0.002
97DziobakM9KM56.929+25.416+0.041
98DIONEKRIMO56.950+25.437+0.021
99MARTIN89MTOBI56.967+25.454+0.017
100SIMON003MTOBI56.970+25.457+0.003

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego