Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3.Pati.RIMO33.293+1.780+0.310
4MJMRIMO46.340+14.827+13.047
5BYLICAMTOBI53.021+21.508+6.681
6ZABAMTOBI53.082+21.569+0.061
7PCHELAMTOBI53.185+21.672+0.103
8LoebMTOBI53.392+21.879+0.207
9Nowok MarcinMTOBI53.556+22.043+0.164
10BYLICAM9KM53.709+22.196+0.153
11MMMTOBI53.846+22.333+0.137
12MARKUSMTOBI53.867+22.354+0.021
13Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.041
14BARYMTOBI53.930+22.417+0.022
15MŁODY13MTOBI53.934+22.421+0.004
16Jakub 99MTOBI53.991+22.478+0.057
17KrewetaMTOBI54.084+22.571+0.093
18NIKOPOLMTOBI54.115+22.602+0.031
19KozibobMTOBI54.136+22.623+0.021
20martin83MTOBI54.178+22.665+0.042
21MIŁYMTOBI54.239+22.726+0.061
22GHOSTMANMTOBI54.260+22.747+0.021
23Patryk06MTOBI54.323+22.810+0.063
24PODOSM9KM54.342+22.829+0.019
25KRIS 14MTOBI54.344+22.831+0.002
26KRYLUMTOBI54.363+22.850+0.019
27OLI7MRIMO54.383+22.870+0.020
28PLEBANMTOBI54.405+22.892+0.022
29GANCAMTOBI54.406+22.893+0.001
30MARKUSM9KM54.414+22.901+0.008
31Kuba 98MTOBI54.425+22.912+0.011
32LOEWEMTOBI54.467+22.954+0.042
33DANIEL G.MTOBI54.468+22.955+0.001
34TOMASZ1984MTOBI54.551+23.038+0.083
35Michał 91MTOBI54.569+23.056+0.018
36AmigoMTOBI54.653+23.140+0.084
37MANIEK156MTOBI54.653+23.140+0.000
38STAYERMTOBI54.695+23.182+0.042
39KOCIOŁEKMTOBI54.736+23.223+0.041
40MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.001
41DANIEL G.MRIMO54.797+23.284+0.060
42MARCIN G.MTOBI54.819+23.306+0.022
43HUDY21MTOBI54.840+23.327+0.021
44KUBEK-KSJZMTOBI54.860+23.347+0.020
45BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.001
46BOMBELMTOBI54.893+23.380+0.032
47TOM.MTOBI54.921+23.408+0.028
48Adam 12M9KM54.943+23.430+0.022
49MATI.MTOBI54.984+23.471+0.041
50TIGER.TOBI54.985+23.472+0.001
51ZABAM9KM55.005+23.492+0.020
52MarcinTMTOBI55.046+23.533+0.041
53GĄSKAMTOBI55.046+23.533+0.000
54BOBEK 1MTOBI55.047+23.534+0.001
55RAVANMTOBI55.069+23.556+0.022
56LukenMTOBI55.103+23.590+0.034
57KOSTKAMTOBI55.150+23.637+0.047
58konopko96TOBI55.170+23.657+0.020
59MARTIN89MTOBI55.171+23.658+0.001
60TheRamdixMTOBI55.211+23.698+0.040
61John_MTOBI55.232+23.719+0.021
62MŁODY13MRIMO55.232+23.719+0.000
63HASKI1TOBI55.233+23.720+0.001
64WOJTEK 46MRIMO55.233+23.720+0.000
65Krzysiuu 92MTOBI55.253+23.740+0.020
66OTIS 97M9KM55.257+23.744+0.004
67SzakkuMTOBI55.272+23.759+0.015
68Buła.MTOBI55.355+23.842+0.083
69ATDMTOBI55.377+23.864+0.022
70Fake MTOBI55.377+23.864+0.000
71GrekMRIMO55.383+23.870+0.006
72WOKERMTOBI55.398+23.885+0.015
73KOWALSKI.TOBI55.419+23.906+0.021
74Artek 08MTOBI55.419+23.906+0.000
75PRZEMORMTOBI55.455+23.942+0.036
76RASZO22MTOBI55.460+23.947+0.005
77CARLOMTOBI55.477+23.964+0.017
78NEXOMTOBI55.480+23.967+0.003
79M57MTOBI55.485+23.972+0.005
80RIDIKMTOBI55.501+23.988+0.016
81ZorkaKTOBI55.522+24.009+0.021
82WŁOCHMRIMO55.583+24.070+0.061
83FILIPUŚMTOBI55.605+24.092+0.022
84DEDERMTOBI55.605+24.092+0.000
85GANCAM9KM55.606+24.093+0.001
86FIFI08MTOBI55.666+24.153+0.060
87BansheeKRIMO55.686+24.173+0.020
88SZWEDZIKMTOBI55.687+24.174+0.001
89WITO.M9KM55.687+24.174+0.000
90OTIS 97MRIMO55.703+24.190+0.016
91PENKIMTOBI55.708+24.195+0.005
92MROCZNY.MTOBI55.709+24.196+0.001
93ZABAMRIMO55.728+24.215+0.019
94WąsMTOBI55.730+24.217+0.002
95Szymon NowokMTOBI55.731+24.218+0.001
96ArkitcMTOBI55.748+24.235+0.017
97Mateusz87MTOBI55.750+24.237+0.002
98AllorMTOBI55.750+24.237+0.000
99MIEDZIAKMRIMO55.751+24.238+0.001
100.BYMATTI86.TOBI55.772+24.259+0.021

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego