Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - MĘŻCZYŹNI
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3MJMRIMO46.340+14.827+13.357
4ZABAMTOBI52.377+20.864+6.037
5S1LUKIMTOBI52.647+21.134+0.270
6PCHELAMTOBI52.834+21.321+0.187
7BYLICAMTOBI52.892+21.379+0.058
8KrewetaMTOBI53.145+21.632+0.253
9BARYMTOBI53.185+21.672+0.040
10LoebMTOBI53.392+21.879+0.207
11Marek XMTOBI53.413+21.900+0.021
12PLEBANMTOBI53.433+21.920+0.020
13NESTORMTOBI53.515+22.002+0.082
14Nowok MarcinMTOBI53.556+22.043+0.041
15KOSTKAMTOBI53.578+22.065+0.022
16RAVANMTOBI53.605+22.092+0.027
17SzakkuMTOBI53.619+22.106+0.014
18Kuba 98MTOBI53.641+22.128+0.022
19KaczmarMTOBI53.660+22.147+0.019
20BRONEK.MTOBI53.682+22.169+0.022
21MAREK SMXXMTOBI53.682+22.169+0.000
22WąsMTOBI53.682+22.169+0.000
23BYLICAM9KM53.709+22.196+0.027
24Buła.MTOBI53.723+22.210+0.014
25MORDORMTOBI53.744+22.231+0.021
26KUBEK-KSJZMTOBI53.806+22.293+0.062
27MMMTOBI53.846+22.333+0.040
28DI WAJCHOMTOBI53.846+22.333+0.000
29MARKUSMTOBI53.867+22.354+0.021
30FILIPUŚMTOBI53.908+22.395+0.041
31Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.000
32MARTIN89MTOBI53.928+22.415+0.020
33MŁODY13MTOBI53.934+22.421+0.006
34BENIO23MTOBI53.951+22.438+0.017
35KOCIOŁEKMTOBI53.971+22.458+0.020
36Jakub 99MTOBI53.991+22.478+0.020
37SlawekMTOBI54.033+22.520+0.042
38DexteroMTOBI54.054+22.541+0.021
39LiwiuszMTOBI54.075+22.562+0.021
40AmigoMTOBI54.100+22.587+0.025
41NIKOPOLMTOBI54.115+22.602+0.015
42KozibobMTOBI54.136+22.623+0.021
43martin83MTOBI54.178+22.665+0.042
44MIŁYMTOBI54.198+22.685+0.020
45GHOSTMANMTOBI54.260+22.747+0.062
46RIFMTOBI54.281+22.768+0.021
47RASZO22MTOBI54.301+22.788+0.020
48Nowok MarcinMRIMO54.301+22.788+0.000
49A.GarfieldMTOBI54.302+22.789+0.001
50WŁOCHMTOBI54.303+22.790+0.001
51Patryk06MTOBI54.323+22.810+0.020
52PODOSM9KM54.342+22.829+0.019
53BOLO20MTOBI54.343+22.830+0.001
54KRIS 14MTOBI54.344+22.831+0.001
55DRIVVERMTOBI54.344+22.831+0.000
56KRYLUMTOBI54.363+22.850+0.019
57WojteczkoMTOBI54.364+22.851+0.001
58OLI7MRIMO54.383+22.870+0.019
59TOMASZ 321MTOBI54.405+22.892+0.022
60GANCAMTOBI54.406+22.893+0.001
61MARKUSM9KM54.414+22.901+0.008
62SZCZUREKMTOBI54.418+22.905+0.004
63WSzMTOBI54.447+22.934+0.029
64dzik__MTOBI54.447+22.934+0.000
65NEXOMTOBI54.467+22.954+0.020
66LOEWEMTOBI54.467+22.954+0.000
67DANIEL G.MRIMO54.467+22.954+0.000
68SAURON 2MTOBI54.468+22.955+0.001
69DANIEL G.MTOBI54.468+22.955+0.000
70KOWALSKI.MTOBI54.507+22.994+0.039
71MarcinTMTOBI54.523+23.010+0.016
72WACEK.MRIMO54.534+23.021+0.011
73TOMASZ1984MTOBI54.551+23.038+0.017
74Michał 91MTOBI54.569+23.056+0.018
75F. AdamczykMTOBI54.570+23.057+0.001
76MANIEK156MTOBI54.653+23.140+0.083
77Artek 08MTOBI54.674+23.161+0.021
78STAYERMTOBI54.695+23.182+0.021
79MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.042
80PODOSMTOBI54.757+23.244+0.020
81SIERCOMTOBI54.777+23.264+0.020
82Karloss9MTOBI54.778+23.265+0.001
83HUDY21MTOBI54.799+23.286+0.021
84MARCIN G.MTOBI54.819+23.306+0.020
85TOM.MTOBI54.836+23.323+0.017
86PASZEX 97MTOBI54.840+23.327+0.004
87BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.021
88BOMBELMTOBI54.893+23.380+0.032
89WOKERMTOBI54.902+23.389+0.009
90Rafcio 95MTOBI54.922+23.409+0.020
91Adam 12M9KM54.943+23.430+0.021
92KUBEK_MTOBI54.963+23.450+0.020
93Kazik82MTOBI54.964+23.451+0.001
94MATI.MTOBI54.984+23.471+0.020
95CARLOMTOBI55.005+23.492+0.021
96ZABAM9KM55.005+23.492+0.000
97HALUCMTOBI55.046+23.533+0.041
98GĄSKAMTOBI55.046+23.533+0.000
99BOBEK 1MTOBI55.047+23.534+0.001
100OPERMTOBI55.088+23.575+0.041

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego