Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - MĘŻCZYŹNI
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1LOLOBERCIKMRIMO32.445+0.000+0.000
2CORTEZMRIMO32.705+0.260+0.260
3CORTEZM9KM32.749+0.304+0.044
4CORTEZMTOBI32.820+0.375+0.071
5FILIPUSMRIMO32.898+0.453+0.078
6BR-BROKERMRIMO34.057+1.612+1.159
7damian274M9KM34.896+2.451+0.839
8MatrixCeMRIMO35.132+2.687+0.236
9WOJTEK 02M9KM35.150+2.705+0.018
10budynMRIMO36.001+3.556+0.851
11STIGMTOBI36.330+3.885+0.329
12Maciek96MRIMO36.478+4.033+0.148
13P. DRABMRIMO36.622+4.177+0.144
14PATTRYKKMTOBI36.642+4.197+0.020
15SEBAA.MRIMO36.908+4.463+0.266
16SŁAWEK 2704MTOBI36.953+4.508+0.045
17RAVANMTOBI37.076+4.631+0.123
18PATTRYKKMRIMO37.077+4.632+0.001
19BARTEK PUDAMRIMO37.077+4.632+0.000
20LATENMRIMO37.201+4.756+0.124
21DARRKOMRIMO37.222+4.777+0.021
22BARTOSZEK96MRIMO37.304+4.859+0.082
23.MAX.MTOBI37.326+4.881+0.022
24PRZEMEK 80MRIMO37.428+4.983+0.102
25PELIKANNMRIMO37.532+5.087+0.104
26MARCOSMRIMO37.533+5.088+0.001
27MISSSIEKMRIMO37.718+5.273+0.185
28TOFIXMRIMO37.718+5.273+0.000
29Szybki mistrzuMRIMO37.965+5.520+0.247
30Chudy10MRIMO38.130+5.685+0.165
31ANDREMRIMO38.359+5.914+0.229
32KARAŚMRIMO38.376+5.931+0.017
33ktoosiuMRIMO38.441+5.996+0.065
34HIRAMMRIMO38.545+6.100+0.104
35GIERMEKMRIMO38.648+6.203+0.103
36JARZYNKAMRIMO39.082+6.637+0.434
37SUCHY A3MRIMO39.453+7.008+0.371
38BamboMTOBI39.641+7.196+0.188
39ŻulikMTOBI39.698+7.253+0.057
40POVELMRIMO39.868+7.423+0.170
41KAPITAN IZRAELMRIMO40.196+7.751+0.328
42MARCIN OMRIMO40.798+8.353+0.602
43KAMYK1MJUNIOR41.461+9.016+0.663
44PZJBMJUNIOR47.468+15.023+6.007
45ZABAM9KM49.278+16.833+1.810
46BYLICAM9KM49.297+16.852+0.019
47Misza 94MTOBI49.503+17.058+0.206
48BARYMTOBI49.752+17.307+0.249
49SHEINMRIMO49.837+17.392+0.085
50TONYMRIMO49.928+17.483+0.091
51Grzesiek 91MTOBI50.063+17.618+0.135
52HENIEKMRIMO50.124+17.679+0.061
53Misza 94MRIMO50.248+17.803+0.124
54Marek SMXM9KM50.505+18.060+0.257
55BRONEK.MTOBI50.724+18.279+0.219
56MARTINIIM9KM50.889+18.444+0.165
57RASZO22MTOBI50.972+18.527+0.083
58Buła.MRIMO50.987+18.542+0.015
59ALIANSMRIMO51.014+18.569+0.027
60PABLO1MRIMO51.035+18.590+0.021
61MARTIN89MRIMO51.076+18.631+0.041
62ZABAMRIMO51.200+18.755+0.124
63YAROMTOBI51.221+18.776+0.021
64MIŁYMRIMO51.224+18.779+0.003
65MARCIN G.MRIMO51.262+18.817+0.038
66RAVANM9KM51.263+18.818+0.001
67RAVANMRIMO51.303+18.858+0.040
68SzakkuMRIMO51.365+18.920+0.062
69MŁODY GANCAMRIMO51.448+19.003+0.083
70KozibobMRIMO51.449+19.004+0.001
71HAROLDMRIMO51.473+19.028+0.024
72TAOMINGMRIMO51.489+19.044+0.016
73DYNAMITMRIMO51.489+19.044+0.000
74IMAXMRIMO51.510+19.065+0.021
75MŁODY13MTOBI51.511+19.066+0.001
76WOJTEK 46MRIMO51.553+19.108+0.042
77YAROMRIMO51.594+19.149+0.041
78BYLICAMRIMO51.634+19.189+0.040
79D. MańkutMRIMO51.647+19.202+0.013
80SYLWEK WRCMRIMO51.655+19.210+0.008
81DANIEL G.MRIMO51.675+19.230+0.020
82PRISSTERMRIMO51.691+19.246+0.016
83MATEUSZ P.MRIMO51.697+19.252+0.006
84WłodekMRIMO51.716+19.271+0.019
85MŁODY13MRIMO51.779+19.334+0.063
86WOJTEK 46MTOBI51.841+19.396+0.062
87RADEXMTOBI51.841+19.396+0.000
88MaksioMRIMO51.923+19.478+0.082
89TAOMINGMTOBI52.007+19.562+0.084
90HAROLDMTOBI52.007+19.562+0.000
91STAYERMRIMO52.089+19.644+0.082
92HUDY21MRIMO52.109+19.664+0.020
93DARO.MRIMO52.131+19.686+0.022
94Grzesiek94MRIMO52.172+19.727+0.041
95WUEMMTOBI52.212+19.767+0.040
96Maciek 286MRIMO52.213+19.768+0.001
97RASZO22MRIMO52.214+19.769+0.001
98Michalik ŁukaszMRIMO52.234+19.789+0.020
99ZombiMRIMO52.235+19.790+0.001
100WUEMMRIMO52.295+19.850+0.060

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego