Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - MĘŻCZYŹNI
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3MJMRIMO46.340+14.827+13.357
4ZABAMTOBI52.751+21.238+6.411
5PCHELAMTOBI52.834+21.321+0.083
6BYLICAMTOBI53.021+21.508+0.187
7KrewetaMTOBI53.351+21.838+0.330
8LoebMTOBI53.392+21.879+0.041
9PLEBANMTOBI53.433+21.920+0.041
10Nowok MarcinMTOBI53.556+22.043+0.123
11KOSTKAMTOBI53.578+22.065+0.022
12RAVANMTOBI53.605+22.092+0.027
13Kuba 98MTOBI53.641+22.128+0.036
14KaczmarMTOBI53.660+22.147+0.019
15BRONEK.MTOBI53.682+22.169+0.022
16MAREK SMXXMTOBI53.682+22.169+0.000
17BYLICAM9KM53.709+22.196+0.027
18Buła.MTOBI53.723+22.210+0.014
19MMMTOBI53.846+22.333+0.123
20DI WAJCHOMTOBI53.846+22.333+0.000
21MARKUSMTOBI53.867+22.354+0.021
22Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.041
23MARTIN89MTOBI53.928+22.415+0.020
24BARYMTOBI53.930+22.417+0.002
25MŁODY13MTOBI53.934+22.421+0.004
26KOCIOŁEKMTOBI53.971+22.458+0.037
27Jakub 99MTOBI53.991+22.478+0.020
28LiwiuszMTOBI54.075+22.562+0.084
29AmigoMTOBI54.100+22.587+0.025
30NIKOPOLMTOBI54.115+22.602+0.015
31KozibobMTOBI54.136+22.623+0.021
32martin83MTOBI54.178+22.665+0.042
33MIŁYMTOBI54.198+22.685+0.020
34GHOSTMANMTOBI54.260+22.747+0.062
35RASZO22MTOBI54.301+22.788+0.041
36A.GarfieldMTOBI54.302+22.789+0.001
37Patryk06MTOBI54.323+22.810+0.021
38PODOSM9KM54.342+22.829+0.019
39BOLO20MTOBI54.343+22.830+0.001
40KRIS 14MTOBI54.344+22.831+0.001
41DRIVVERMTOBI54.344+22.831+0.000
42KRYLUMTOBI54.363+22.850+0.019
43WojteczkoMTOBI54.364+22.851+0.001
44OLI7MRIMO54.383+22.870+0.019
45GANCAMTOBI54.406+22.893+0.023
46MARKUSM9KM54.414+22.901+0.008
47SZCZUREKMTOBI54.418+22.905+0.004
48KUBEK-KSJZMTOBI54.425+22.912+0.007
49dzik__MTOBI54.447+22.934+0.022
50WSzMTOBI54.447+22.934+0.000
51LOEWEMTOBI54.467+22.954+0.020
52DANIEL G.MTOBI54.468+22.955+0.001
53MarcinTMTOBI54.523+23.010+0.055
54WACEK.MRIMO54.534+23.021+0.011
55KOWALSKI.MTOBI54.550+23.037+0.016
56TOMASZ1984MTOBI54.551+23.038+0.001
57Michał 91MTOBI54.569+23.056+0.018
58MANIEK156MTOBI54.653+23.140+0.084
59STAYERMTOBI54.695+23.182+0.042
60MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.042
61PODOSMTOBI54.757+23.244+0.020
62SIERCOMTOBI54.777+23.264+0.020
63BENIO23MTOBI54.777+23.264+0.000
64DANIEL G.MRIMO54.797+23.284+0.020
65HUDY21MTOBI54.799+23.286+0.002
66MARCIN G.MTOBI54.819+23.306+0.020
67TOM.MTOBI54.836+23.323+0.017
68BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.025
69BOMBELMTOBI54.893+23.380+0.032
70WOKERMTOBI54.902+23.389+0.009
71Adam 12M9KM54.943+23.430+0.041
72Kazik82MTOBI54.964+23.451+0.021
73MATI.MTOBI54.984+23.471+0.020
74ZABAM9KM55.005+23.492+0.021
75CARLOMTOBI55.005+23.492+0.000
76GĄSKAMTOBI55.046+23.533+0.041
77HALUCMTOBI55.046+23.533+0.000
78BOBEK 1MTOBI55.047+23.534+0.001
79LukenMTOBI55.103+23.590+0.056
80Rafcio 95MTOBI55.108+23.595+0.005
81KOCIOŁEKMRIMO55.129+23.616+0.021
82TheDeMTOBI55.149+23.636+0.020
83CELOMTOBI55.161+23.648+0.012
84TheRamdixMTOBI55.211+23.698+0.050
85John_MTOBI55.232+23.719+0.021
86MŁODY13MRIMO55.232+23.719+0.000
87WOJTEK 46MRIMO55.233+23.720+0.001
88SAURON 2MRIMO55.236+23.723+0.003
89Krzysiuu 92MTOBI55.253+23.740+0.017
90OTIS 97M9KM55.257+23.744+0.004
91SzakkuMTOBI55.272+23.759+0.015
92GHOSTMANMRIMO55.334+23.821+0.062
93PAMELEKMTOBI55.335+23.822+0.001
94PRZEMOS4MTOBI55.356+23.843+0.021
95Fake MTOBI55.377+23.864+0.021
96ATDMTOBI55.377+23.864+0.000
97GrekMRIMO55.383+23.870+0.006
98Artek 08MTOBI55.419+23.906+0.036
99PRZEMORMTOBI55.455+23.942+0.036
100NEXOMTOBI55.480+23.967+0.025

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego