Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - MĘŻCZYŹNI
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1KrimeMRIMO31.513+0.000+0.000
2Michał KOWALMRIMO32.983+1.470+1.470
3MJMRIMO46.340+14.827+13.357
4BYLICAMTOBI53.702+22.189+7.362
5BYLICAM9KM53.709+22.196+0.007
6MMMTOBI53.846+22.333+0.137
7Kuba 98M9KM53.908+22.395+0.062
8NIKOPOLMTOBI54.115+22.602+0.207
9KozibobMTOBI54.136+22.623+0.021
10martin83MTOBI54.178+22.665+0.042
11PODOSM9KM54.342+22.829+0.164
12LoebMTOBI54.344+22.831+0.002
13OLI7MRIMO54.383+22.870+0.039
14MARKUSM9KM54.414+22.901+0.031
15Kuba 98MTOBI54.425+22.912+0.011
16BARYMTOBI54.693+23.180+0.268
17MŁODY13MTOBI54.715+23.202+0.022
18MIŁYMTOBI54.716+23.203+0.001
19MIKOŁAJ S.M9KM54.737+23.224+0.021
20DANIEL G.MRIMO54.797+23.284+0.060
21HUDY21MTOBI54.840+23.327+0.043
22BYLICAMRIMO54.861+23.348+0.021
23BOMBELMTOBI54.893+23.380+0.032
24Adam 12M9KM54.943+23.430+0.050
25ZABAM9KM55.005+23.492+0.062
26PCHELAMTOBI55.015+23.502+0.010
27RAVANMTOBI55.069+23.556+0.054
28KOCIOŁEKMTOBI55.088+23.575+0.019
29MARTIN89MTOBI55.171+23.658+0.083
30KOSTKAMTOBI55.189+23.676+0.018
31MARKUSMTOBI55.191+23.678+0.002
32John_MTOBI55.232+23.719+0.041
33MŁODY13MRIMO55.232+23.719+0.000
34WOJTEK 46MRIMO55.233+23.720+0.001
35OTIS 97M9KM55.257+23.744+0.024
36SzakkuMTOBI55.272+23.759+0.015
37Buła.MTOBI55.355+23.842+0.083
38Michał 91MTOBI55.376+23.863+0.021
39KRYLUMTOBI55.376+23.863+0.000
40GrekMRIMO55.383+23.870+0.007
41RASZO22MTOBI55.460+23.947+0.077
42NEXOMTOBI55.480+23.967+0.020
43GANCAM9KM55.606+24.093+0.126
44LOEWEMTOBI55.658+24.145+0.052
45WITO.M9KM55.687+24.174+0.029
46OTIS 97MRIMO55.703+24.190+0.016
47MROCZNY.MTOBI55.709+24.196+0.006
48ZABAMRIMO55.728+24.215+0.019
49WąsMTOBI55.730+24.217+0.002
50Mateusz87MTOBI55.750+24.237+0.020
51MIEDZIAKMRIMO55.751+24.238+0.001
52Kuba 98MRIMO55.782+24.269+0.031
53Patryk06MTOBI55.790+24.277+0.008
54KRIS 14MTOBI55.790+24.277+0.000
55HUDY21MRIMO55.822+24.309+0.032
56KrewetaMTOBI55.832+24.319+0.010
57ROZIKM9KM55.915+24.402+0.083
58SŁOWIKMRIMO55.956+24.443+0.041
59KorzeniowskiMRIMO55.996+24.483+0.040
60BRONEK.MTOBI55.997+24.484+0.001
61IMAXMTOBI56.019+24.506+0.022
62DOMELMTOBI56.056+24.543+0.037
63Artur KMRIMO56.076+24.563+0.020
64TOM.MTOBI56.080+24.567+0.004
65SzakkuMRIMO56.080+24.567+0.000
66KluchMTOBI56.080+24.567+0.000
67GREENMRIMO56.121+24.608+0.041
68CoodyMRIMO56.122+24.609+0.001
69MarcinTMTOBI56.137+24.624+0.015
70Konrad 05MTOBI56.142+24.629+0.005
71MIKOŁAJ S.MRIMO56.161+24.648+0.019
72IMAXMRIMO56.162+24.649+0.001
73SŁAWEK 2704MTOBI56.164+24.651+0.002
74LH44MTOBI56.185+24.672+0.021
75MARTIN89MRIMO56.203+24.690+0.018
76JACOMRIMO56.204+24.691+0.001
77Grzesiek94MRIMO56.205+24.692+0.001
78KozibobMRIMO56.226+24.713+0.021
79KOCIOŁEKM9KM56.258+24.745+0.032
80RAVANMRIMO56.308+24.795+0.050
81DE LUXEMRIMO56.320+24.807+0.012
82BARTEK 1337MRIMO56.329+24.816+0.009
83RASZO22MRIMO56.341+24.828+0.012
84Fake MTOBI56.345+24.832+0.004
85AFROKMTOBI56.349+24.836+0.004
86TIMIMTOBI56.370+24.857+0.021
87PRZEMEK 80MRIMO56.382+24.869+0.012
88Patryk KunaMRIMO56.389+24.876+0.007
89CORTEZMTOBI56.390+24.877+0.001
90ADIKONM9KM56.407+24.894+0.017
91FisherMRIMO56.412+24.899+0.005
92PLEBANMRIMO56.431+24.918+0.019
93SygiM9KM56.433+24.920+0.002
94SIMON003MRIMO56.436+24.923+0.003
95K. BuchcikM9KM56.441+24.928+0.005
96DAROM9KM56.447+24.934+0.006
97Luki7MRIMO56.453+24.940+0.006
98RAFAŁ SMRIMO56.454+24.941+0.001
99BubaMTOBI56.494+24.981+0.040
100CoodyM56.506+24.993+0.012

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego