Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top MIESIĄCA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1CORTEZMRIMO32.705+0.000+0.000
2CORTEZM9KM32.749+0.044+0.044
3CORTEZMTOBI32.820+0.115+0.071
4BR-BROKERMRIMO34.057+1.352+1.237
5KAMYK1MJUNIOR41.461+8.756+7.404
6ZABAM9KM49.278+16.573+7.817
7Misza 94MTOBI49.503+16.798+0.225
8BARYMTOBI49.752+17.047+0.249
9SHEINMRIMO49.837+17.132+0.085
10TONYMRIMO49.928+17.223+0.091
11Grzesiek 91MTOBI50.063+17.358+0.135
12HENIEKMRIMO50.124+17.419+0.061
13Misza 94MRIMO50.248+17.543+0.124
14BRONEK.MTOBI50.724+18.019+0.476
15MARTINIIM9KM50.889+18.184+0.165
16RASZO22MTOBI50.972+18.267+0.083
17Buła.MRIMO50.987+18.282+0.015
18PABLO1MRIMO51.035+18.330+0.048
19MARTIN89MRIMO51.076+18.371+0.041
20YAROMTOBI51.221+18.516+0.145
21FILIPUŚMRIMO51.222+18.517+0.001
22.Pati.TOBI51.406+18.701+0.184
23MŁODY GANCAMRIMO51.448+18.743+0.042
24HAROLDMRIMO51.473+18.768+0.025
25YAROMRIMO51.594+18.889+0.121
26D. MańkutMRIMO51.647+18.942+0.053
27PRISSTERMRIMO51.691+18.986+0.044
28MATEUSZ P.MRIMO51.697+18.992+0.006
29WłodekMRIMO51.716+19.011+0.019
30.Pati.RIMO51.780+19.075+0.064
31RADEXMTOBI51.841+19.136+0.061
32MaksioMRIMO51.923+19.218+0.082
33HAROLDMTOBI52.007+19.302+0.084
34DARO.MRIMO52.131+19.426+0.124
35Maciek 286MRIMO52.213+19.508+0.082
36Michalik ŁukaszMRIMO52.234+19.529+0.021
37ZombiMRIMO52.235+19.530+0.001
38DAWID SZ.MRIMO52.359+19.654+0.124
39KNOPERSMTOBI52.421+19.716+0.062
40GANCAMRIMO52.606+19.901+0.185
41Michalik ŁukaszMTOBI52.607+19.902+0.001
42Luki7MTOBI52.628+19.923+0.021
43.MARCINMRIMO52.730+20.025+0.102
44KARAŚMTOBI52.920+20.215+0.190
45HABI.TOBI52.978+20.273+0.058
46Bartek1MRIMO53.206+20.501+0.228
47PRZEMOS4MRIMO53.288+20.583+0.082
48luck_M9KM53.289+20.584+0.001
49SPIDER.MRIMO53.309+20.604+0.020
50FILIPUŚMTOBI53.330+20.625+0.021
51OZAISTEKMRIMO53.413+20.708+0.083
52NICOMTOBI53.681+20.976+0.268
53ANDRZEJ01TOBI53.771+21.066+0.090
54.MARCINMTOBI53.826+21.121+0.055
55DOBERMAN.M9KM54.034+21.329+0.208
56BOLO87MRIMO54.194+21.489+0.160
57 TOMEK KM54.384+21.679+0.190
58BARTOL1975MRIMO54.405+21.700+0.021
59OZAISTEKMTOBI54.487+21.782+0.082
60GRACJANMRIMO54.492+21.787+0.005
61MAZIMTOBI54.591+21.886+0.099
62Szymon.M54.633+21.928+0.042
63SUCHY...MRIMO54.735+22.030+0.102
64LEESZEKM55.232+22.527+0.497
65Scooby LWGMRIMO55.295+22.590+0.063
66PIRANIAMRIMO55.316+22.611+0.021
67PAWLAK.M55.398+22.693+0.082
68PETER.MRIMO55.646+22.941+0.248
69BLEKIMRIMO55.667+22.962+0.021
70G. WALIGÓRAM55.729+23.024+0.062
71BARTOL1975MTOBI55.777+23.072+0.048
72KORNELIUSZM9KM55.840+23.135+0.063
73ByczekM55.849+23.144+0.009
74BERTMRIMO56.287+23.582+0.438
75YODA.MTOBI56.348+23.643+0.061
76CukiernikM56.370+23.665+0.022
77DzilekM56.576+23.871+0.206
78Michał PMRIMO56.598+23.893+0.022
79Michał PMTOBI56.721+24.016+0.123
80NATEKMRIMO56.929+24.224+0.208
81W. GielataM57.093+24.388+0.164
82adaskM57.152+24.447+0.059
83MAREK PMRIMO57.193+24.488+0.041
84adaskMRIMO57.962+25.257+0.769
85RiderLWGMTOBI58.044+25.339+0.082
86STERYDMRIMO58.106+25.401+0.062
87CukiernikMRIMO58.940+26.235+0.834
88Fighter44858RIMO59.823+27.118+0.883
89ŁUKASZ 76MRIMO60.028+27.323+0.205
90WIKA...KJUNIOR61.560+28.855+1.532
91RADO 05MTOBI61.581+28.876+0.021
92ByczekMJUNIOR62.242+29.537+0.661
93Czarny01MRIMO62.822+30.117+0.580
94MANTIMJUNIOR62.983+30.278+0.161
95ADI 82M65.655+32.950+2.672

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego