Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top MIESIĄCA - MĘŻCZYŹNI
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1BYLICAMTOBI52.892+0.000+0.000
2ZABAMTOBI53.284+0.392+0.392
3NESTORMTOBI53.515+0.623+0.231
4PCHEŁAMTOBI53.680+0.788+0.165
5LoebMTOBI53.951+1.059+0.271
6WŁOCHMTOBI54.303+1.411+0.352
7MARKUSMTOBI54.385+1.493+0.082
8CZAKI ZIMNYMTOBI55.129+2.237+0.744
9ROLNIKMTOBI55.192+2.300+0.063
10Adam 12MTOBI55.290+2.398+0.098
11MichałGTMTOBI55.336+2.444+0.046
12KRYLUMTOBI55.499+2.607+0.163
13MATI.MTOBI55.645+2.753+0.146
14StaryMTOBI55.873+2.981+0.228
15GREENMTOBI55.914+3.022+0.041
16RYBSMTOBI55.997+3.105+0.083
17PRZEMOS4MTOBI56.036+3.144+0.039
18Pawel.MTOBI56.039+3.147+0.003
19Arek75MTOBI56.121+3.229+0.082
20KarolekMRIMO56.164+3.272+0.043
21PETRMTOBI56.184+3.292+0.020
22.ŁUKASZ.MTOBI56.204+3.312+0.020
23Patryk06MTOBI56.308+3.416+0.104
24AllorMRIMO56.389+3.497+0.081
25HALUCMRIMO56.514+3.622+0.125
26Krzyś BMTOBI56.597+3.705+0.083
27KrewetaMRIMO56.721+3.829+0.124
28GORGUTZZMTOBI56.742+3.850+0.021
29Mama MuminkaMRIMO56.865+3.973+0.123
30ZABAMRIMO56.908+4.016+0.043
31Michał S.MRIMO56.929+4.037+0.021
32Tomasz F.MTOBI56.991+4.099+0.062
33KRZYSZTOF JMRIMO57.381+4.489+0.390
34SZWEDZIKMTOBI57.444+4.552+0.063
35Arti 87MTOBI57.570+4.678+0.126
36KRZYSZTOF JMTOBI57.692+4.800+0.122
37GruchaMTOBI57.828+4.936+0.136
38SportiMTOBI57.858+4.966+0.030
39PEGASMRIMO57.860+4.968+0.002
40OPERMRIMO57.920+5.028+0.060
41Paweł GazdaMTOBI57.921+5.029+0.001
42SenatorMRIMO58.004+5.112+0.083
43PAWEŁ P.MTOBI58.088+5.196+0.084
44Wicher.MRIMO58.272+5.380+0.184
45BLASZKOMRIMO58.541+5.649+0.269
46BRAT ALBERTMRIMO58.582+5.690+0.041
47GRZEGORZ P.MRIMO58.582+5.690+0.000
48KrewetaMTOBI58.643+5.751+0.061
49Mati 89MTOBI58.645+5.753+0.002
50GORGUTZZMRIMO58.831+5.939+0.186
51NOOBMRIMO58.912+6.020+0.081
52ElewatorMRIMO58.933+6.041+0.021
53Tymek99MRIMO58.995+6.103+0.062
54Mariush BBMRIMO59.078+6.186+0.083
55BOGASMTOBI59.098+6.206+0.020
56Arti 87MRIMO59.100+6.208+0.002
57ChrisMTOBI59.181+6.289+0.081
58BREJDAKMRIMO59.204+6.312+0.023
59GREG83MTOBI59.265+6.373+0.061
60BreadMTOBI59.284+6.392+0.019
61KRASULAMRIMO59.307+6.415+0.023
62GREG83MRIMO59.367+6.475+0.060
63BeginnerMRIMO59.409+6.517+0.042
64RODMANMRIMO59.409+6.517+0.000
65DEATH RACEMRIMO59.595+6.703+0.186
66Zibi.MRIMO59.679+6.787+0.084
67RIKI.MRIMO60.009+7.117+0.330
68RASTAMTOBI60.050+7.158+0.041
69Adrian21MRIMO60.157+7.265+0.107
70FIFI.MRIMO60.796+7.904+0.639
71ROBO 94MRIMO60.932+8.040+0.136
72MATTIIMTOBI61.354+8.462+0.422
73JanuszekMRIMO61.705+8.813+0.351
74FizjoziomMRIMO61.769+8.877+0.064
75VIPER 70MRIMO61.994+9.102+0.225
76DOMENAMRIMO61.994+9.102+0.000
77PietrexMRIMO62.097+9.205+0.103
78ChrisMRIMO62.181+9.289+0.084
79kitekMRIMO62.301+9.409+0.120
80SebastienMRIMO62.615+9.723+0.314
81ADI 82MRIMO62.947+10.055+0.332
82Adam..MRIMO63.668+10.776+0.721
83KONDZIO115MRIMO63.756+10.864+0.088
84EVILM64.104+11.212+0.348
85Paweł GazdaMRIMO65.259+12.367+1.155
86Furno 2006MJUNIOR66.565+13.673+1.306
87KotełMJUNIOR66.853+13.961+0.288
88GumiokMJUNIOR69.914+17.022+3.061
89J. PawlusMJUNIOR70.903+18.011+0.989
90Krzycho.MJUNIOR76.531+23.639+5.628
91ROMEXMTOBI77.172+24.280+0.641
92ElwinMJUNIOR82.187+29.295+5.015
93MaximusMJUNIOR92.019+39.127+9.832

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego