Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top MIESIĄCA - MĘŻCZYŹNI
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1CORTEZMRIMO32.705+0.000+0.000
2CORTEZM9KM32.749+0.044+0.044
3CORTEZMTOBI32.820+0.115+0.071
4BR-BROKERMRIMO34.057+1.352+1.237
5KAMYK1MJUNIOR41.461+8.756+7.404
6ZABAM9KM49.278+16.573+7.817
7Misza 94MTOBI49.503+16.798+0.225
8BARYMTOBI49.752+17.047+0.249
9SHEINMRIMO49.837+17.132+0.085
10TONYMRIMO49.928+17.223+0.091
11Grzesiek 91MTOBI50.063+17.358+0.135
12HENIEKMRIMO50.124+17.419+0.061
13Misza 94MRIMO50.248+17.543+0.124
14BRONEK.MTOBI50.724+18.019+0.476
15MARTINIIM9KM50.889+18.184+0.165
16RASZO22MTOBI50.972+18.267+0.083
17Buła.MRIMO50.987+18.282+0.015
18PABLO1MRIMO51.035+18.330+0.048
19MARTIN89MRIMO51.076+18.371+0.041
20YAROMTOBI51.221+18.516+0.145
21FILIPUŚMRIMO51.222+18.517+0.001
22MŁODY GANCAMRIMO51.448+18.743+0.226
23HAROLDMRIMO51.473+18.768+0.025
24YAROMRIMO51.594+18.889+0.121
25D. MańkutMRIMO51.647+18.942+0.053
26PRISSTERMRIMO51.691+18.986+0.044
27MATEUSZ P.MRIMO51.697+18.992+0.006
28WłodekMRIMO51.716+19.011+0.019
29RADEXMTOBI51.841+19.136+0.125
30MaksioMRIMO51.923+19.218+0.082
31HAROLDMTOBI52.007+19.302+0.084
32DARO.MRIMO52.131+19.426+0.124
33Maciek 286MRIMO52.213+19.508+0.082
34Michalik ŁukaszMRIMO52.234+19.529+0.021
35ZombiMRIMO52.235+19.530+0.001
36DAWID SZ.MRIMO52.359+19.654+0.124
37KNOPERSMTOBI52.421+19.716+0.062
38GANCAMRIMO52.606+19.901+0.185
39Michalik ŁukaszMTOBI52.607+19.902+0.001
40Luki7MTOBI52.628+19.923+0.021
41.MARCINMRIMO52.730+20.025+0.102
42KARAŚMTOBI52.920+20.215+0.190
43Bartek1MRIMO53.206+20.501+0.286
44PRZEMOS4MRIMO53.288+20.583+0.082
45luck_M9KM53.289+20.584+0.001
46SPIDER.MRIMO53.309+20.604+0.020
47FILIPUŚMTOBI53.330+20.625+0.021
48OZAISTEKMRIMO53.413+20.708+0.083
49NICOMTOBI53.681+20.976+0.268
50.MARCINMTOBI53.826+21.121+0.145
51DOBERMAN.M9KM54.034+21.329+0.208
52BOLO87MRIMO54.194+21.489+0.160
53 TOMEK KM54.384+21.679+0.190
54BARTOL1975MRIMO54.405+21.700+0.021
55OZAISTEKMTOBI54.487+21.782+0.082
56GRACJANMRIMO54.492+21.787+0.005
57MAZIMTOBI54.591+21.886+0.099
58Szymon.M54.633+21.928+0.042
59SUCHY...MRIMO54.735+22.030+0.102
60LEESZEKM55.232+22.527+0.497
61Scooby LWGMRIMO55.295+22.590+0.063
62PIRANIAMRIMO55.316+22.611+0.021
63PAWLAK.M55.398+22.693+0.082
64PETER.MRIMO55.646+22.941+0.248
65BLEKIMRIMO55.667+22.962+0.021
66G. WALIGÓRAM55.729+23.024+0.062
67BARTOL1975MTOBI55.777+23.072+0.048
68KORNELIUSZM9KM55.840+23.135+0.063
69ByczekM55.849+23.144+0.009
70BERTMRIMO56.287+23.582+0.438
71YODA.MTOBI56.348+23.643+0.061
72CukiernikM56.370+23.665+0.022
73DzilekM56.576+23.871+0.206
74Michał PMRIMO56.598+23.893+0.022
75Michał PMTOBI56.721+24.016+0.123
76NATEKMRIMO56.929+24.224+0.208
77W. GielataM57.093+24.388+0.164
78adaskM57.152+24.447+0.059
79MAREK PMRIMO57.193+24.488+0.041
80adaskMRIMO57.962+25.257+0.769
81RiderLWGMTOBI58.044+25.339+0.082
82STERYDMRIMO58.106+25.401+0.062
83CukiernikMRIMO58.940+26.235+0.834
84ŁUKASZ 76MRIMO60.028+27.323+1.088
85RADO 05MTOBI61.581+28.876+1.553
86ByczekMJUNIOR62.242+29.537+0.661
87Czarny01MRIMO62.822+30.117+0.580
88MANTIMJUNIOR62.983+30.278+0.161
89ADI 82M65.655+32.950+2.672

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego