Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top MIESIĄCA - KOBIETY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1dadaKRIMO57.714+0.000+0.000
2NATALIA08KRIMO59.843+2.129+2.129
3ALA XENOKTOBI59.936+2.222+0.093
4M. NickulaKRIMO61.065+3.351+1.129
5PANDZIAKRIMO62.346+4.632+1.281
6MarichuankaKRIMO63.484+5.770+1.138
7PANDZIAKTOBI64.270+6.556+0.786
8NatiXKTOBI64.976+7.262+0.706
9SŁONECZKOKRIMO65.655+7.941+0.679
10Patka01KRIMO66.852+9.138+1.197
11GREYAKRIMO69.191+11.477+2.339
12MONICKRIMO72.686+14.972+3.495
13Zuza2007KJUNIOR75.165+17.451+2.479
14ManiaKTOBI78.226+20.512+3.061
15MARGARETKJUNIOR79.303+21.589+1.077

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego