Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - KOBIETY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1BansheeKTOBI54.757+0.000+0.000
2PATKA..KTOBI54.901+0.144+0.144
3BansheeKRIMO55.319+0.562+0.418
4ZorkaKTOBI55.522+0.765+0.203
5ZorkaKRIMO56.680+1.923+1.158
6PATKA..KRIMO56.743+1.986+0.063
7Balbina01KTOBI57.156+2.399+0.413
8KOTUKTOBI57.248+2.491+0.092
9Słowik412KTOBI57.579+2.822+0.331
10dadaKRIMO57.714+2.957+0.135
11KATINGKRIMO57.755+2.998+0.041
12OLA98KTOBI57.900+3.143+0.145
13KOTUKRIMO57.986+3.229+0.086
14PATKA..K58.166+3.409+0.180
15NATALIA08KTOBI58.168+3.411+0.002
16HEBIKRIMO59.099+4.342+0.931
17ALA XENOKTOBI59.264+4.507+0.165
18OLA98KRIMO59.315+4.558+0.051
19GREYAKRIMO59.369+4.612+0.054
20KLAUDZIKKRIMO59.630+4.873+0.261
21Słowik412KRIMO59.747+4.990+0.117
22MARTA CZ.KRIMO59.791+5.034+0.044
23MonikaKrupaKRIMO59.838+5.081+0.047
24NATALIA08KRIMO59.843+5.086+0.005
25MARTA CZ.KTOBI59.886+5.129+0.043
26OLIMPIAKTOBI59.898+5.141+0.012
27OLIMPIAKRIMO59.967+5.210+0.069
28Edyta8383KRIMO59.991+5.234+0.024
29KATARZYKRIMO60.071+5.314+0.080
30ALA XENOKRIMO60.077+5.320+0.006
31Sławik412KRIMO60.170+5.413+0.093
32EVELLINEKRIMO60.171+5.414+0.001
33ANIA18KRIMO60.256+5.499+0.085
34MishkaKTOBI60.261+5.504+0.005
35AYANNEKRIMO60.485+5.728+0.224
36MAŁAKRIMO60.568+5.811+0.083
37Słowik412K60.581+5.824+0.013
38ArielKRIMO60.785+6.028+0.204
39WilkKRIMO60.980+6.223+0.195
40TEDI..KTOBI61.022+6.265+0.042
41M. NickulaKRIMO61.065+6.308+0.043
42NIKOLA HAKTOBI61.269+6.512+0.204
43KOTUK9KM61.535+6.778+0.266
44MARIOLAx95KRIMO61.565+6.808+0.030
45DobraKRIMO61.643+6.886+0.078
46marczittaKTOBI61.683+6.926+0.040
47Alice15KTOBI61.837+7.080+0.154
48Meri19KRIMO61.874+7.117+0.037
49TEDI..KRIMO61.912+7.155+0.038
50Czerna 04KRIMO62.096+7.339+0.184
51SZCZEPAN01KRIMO62.179+7.422+0.083
52WilkKTOBI62.222+7.465+0.043
53MalkaKRIMO62.326+7.569+0.104
54PANDZIAKRIMO62.346+7.589+0.020
55Kot TadekKRIMO62.806+8.049+0.460
56INDEAKRIMO63.188+8.431+0.382
57MTJB 1KTOBI63.400+8.643+0.212
58MarichuankaKRIMO63.484+8.727+0.084
59AGA.PKTOBI63.606+8.849+0.122
60WIKUŚKRIMO64.022+9.265+0.416
61PANDZIAKTOBI64.270+9.513+0.248
62SYLWIA KRUPAKRIMO64.497+9.740+0.227
63Daria18KRIMO64.558+9.801+0.061
64Indrika KRIMO64.683+9.926+0.125
65NatiXKTOBI64.976+10.219+0.293
66KASIULA98KRIMO65.075+10.318+0.099
67W.WiolaKTOBI65.116+10.359+0.041
68KATARZYKTOBI65.129+10.372+0.013
69Alice15KRIMO65.220+10.463+0.091
70GIBSON91KTOBI65.221+10.464+0.001
71DŻEJŁONAKTOBI65.530+10.773+0.309
72SŁONECZKOKRIMO65.655+10.898+0.125
73PATKA WARIATKAKRIMO65.662+10.905+0.007
74MARTYNA 01KRIMO65.924+11.167+0.262
75WalasKRIMO66.108+11.351+0.184
76MTJB 1KJUNIOR66.336+11.579+0.228
77Patka01KRIMO66.852+12.095+0.516
78.Magda.Nowak.KRIMO66.915+12.158+0.063
79czarnaKRIMO67.474+12.717+0.559
80Daria18KTOBI67.939+13.182+0.465
81MartixKRIMO68.174+13.417+0.235
82ASIA 95KRIMO69.117+14.360+0.943
83czarnaKTOBI69.666+14.909+0.549
84ASIAKRIMO70.099+15.342+0.433
85Ewelina21KTOBI70.204+15.447+0.105
86MartixKTOBI71.712+16.955+1.508
87EUKIKRIMO72.027+17.270+0.315
88MONICKRIMO72.686+17.929+0.659
89NatiXK73.234+18.477+0.548
90KINIAKRIMO73.823+19.066+0.589
91TALAKTOBI74.837+20.080+1.014
92Zuza2007KJUNIOR75.165+20.408+0.328
93MARIOLAx95KTOBI75.166+20.409+0.001
94Wika08KJUNIOR76.271+21.514+1.105
95WIKI2008KJUNIOR76.283+21.526+0.012
96ManiaKTOBI78.226+23.469+1.943
97OLA...KJUNIOR78.579+23.822+0.353
98MARTI05KRIMO78.847+24.090+0.268
99MARGARETKJUNIOR79.303+24.546+0.456
100ZOSIEŃKAKJUNIOR83.025+28.268+3.722

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego