Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - KOBIETY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1ZorkaKTOBI55.522+0.000+0.000
2ZorkaKRIMO56.680+1.158+1.158
3PATKA..KRIMO56.743+1.221+0.063
4PATKA..KTOBI57.033+1.511+0.290
5KOTUKTOBI57.248+1.726+0.215
6dadaKRIMO57.714+2.192+0.466
7KATINGKRIMO57.755+2.233+0.041
8OLA98KTOBI57.900+2.378+0.145
9KOTUKRIMO57.986+2.464+0.086
10PATKA..K58.166+2.644+0.180
11HEBIKRIMO59.099+3.577+0.933
12OLA98KRIMO59.315+3.793+0.216
13GREYAKRIMO59.369+3.847+0.054
14KLAUDZIKKRIMO59.630+4.108+0.261
15Słowik412KRIMO59.747+4.225+0.117
16MARTA CZ.KRIMO59.791+4.269+0.044
17MonikaKrupaKRIMO59.838+4.316+0.047
18NATALIA08KRIMO59.843+4.321+0.005
19MARTA CZ.KTOBI59.886+4.364+0.043
20OLIMPIAKTOBI59.898+4.376+0.012
21ALA XENOKTOBI59.936+4.414+0.038
22OLIMPIAKRIMO59.967+4.445+0.031
23KATARZYKRIMO60.071+4.549+0.104
24ALA XENOKRIMO60.077+4.555+0.006
25Sławik412KRIMO60.170+4.648+0.093
26EVELLINEKRIMO60.171+4.649+0.001
27MishkaKTOBI60.261+4.739+0.090
28AYANNEKRIMO60.485+4.963+0.224
29MAŁAKRIMO60.568+5.046+0.083
30ArielKRIMO60.785+5.263+0.217
31WilkKRIMO60.980+5.458+0.195
32M. NickulaKRIMO61.065+5.543+0.085
33NIKOLA HAKTOBI61.269+5.747+0.204
34KOTUK9KM61.535+6.013+0.266
35marczittaKTOBI61.683+6.161+0.148
36Alice15KTOBI61.837+6.315+0.154
37Meri19KRIMO61.874+6.352+0.037
38TEDI..KRIMO61.912+6.390+0.038
39SZCZEPAN01KRIMO62.179+6.657+0.267
40WilkKTOBI62.222+6.700+0.043
41PANDZIAKRIMO62.346+6.824+0.124
42Kot TadekKRIMO62.806+7.284+0.460
43INDEAKRIMO63.188+7.666+0.382
44MTJB 1KTOBI63.400+7.878+0.212
45MarichuankaKRIMO63.484+7.962+0.084
46AGA.PKTOBI63.606+8.084+0.122
47Czerna 04KRIMO63.628+8.106+0.022
48WIKUŚKRIMO64.022+8.500+0.394
49PANDZIAKTOBI64.270+8.748+0.248
50SYLWIA KRUPAKRIMO64.497+8.975+0.227
51MARIOLAx95KRIMO64.622+9.100+0.125
52NatiXKTOBI64.976+9.454+0.354
53KASIULA98KRIMO65.075+9.553+0.099
54W.WiolaKTOBI65.116+9.594+0.041
55KATARZYKTOBI65.129+9.607+0.013
56Alice15KRIMO65.220+9.698+0.091
57GIBSON91KTOBI65.221+9.699+0.001
58DŻEJŁONAKTOBI65.530+10.008+0.309
59SŁONECZKOKRIMO65.655+10.133+0.125
60PATKA WARIATKAKRIMO65.662+10.140+0.007
61WalasKRIMO66.108+10.586+0.446
62Patka01KRIMO66.852+11.330+0.744
63.Magda.Nowak.KRIMO66.915+11.393+0.063
64czarnaKRIMO67.474+11.952+0.559
65ASIA 95KRIMO69.117+13.595+1.643
66czarnaKTOBI69.666+14.144+0.549
67ASIAKRIMO70.099+14.577+0.433
68EUKIKRIMO72.027+16.505+1.928
69MONICKRIMO72.686+17.164+0.659
70NatiXK73.234+17.712+0.548
71KINIAKRIMO73.823+18.301+0.589
72Zuza2007KJUNIOR75.165+19.643+1.342
73MARIOLAx95KTOBI75.166+19.644+0.001
74WIKI2008KJUNIOR76.283+20.761+1.117
75MTJB 1KJUNIOR76.675+21.153+0.392
76ManiaKTOBI78.226+22.704+1.551
77OLA...KJUNIOR78.579+23.057+0.353
78MARTI05KRIMO78.847+23.325+0.268
79MARGARETKJUNIOR79.303+23.781+0.456
80ZOSIEŃKAKJUNIOR83.025+27.503+3.722
81NIKA2006KJUNIOR85.403+29.881+2.378

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego