Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - KOBIETY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1MTJB 1KJUNIOR36.391+0.000+0.000
2k80biKRIMO37.076+0.685+0.685
3PATKA..KRIMO38.048+1.657+0.972
4OLEMKAKRIMO41.522+5.131+3.474
5PATKA..KTOBI51.572+15.181+10.050
6Natalia.BKRIMO51.882+15.491+0.310
7ZorkaKTOBI52.585+16.194+0.703
8ZorkaKRIMO52.731+16.340+0.146
9KATINGKRIMO53.040+16.649+0.309
10KLAUDZIKKRIMO53.330+16.939+0.290
11KATINGKTOBI53.414+17.023+0.084
12OLIMPIAKTOBI54.508+18.117+1.094
13Natalia.BKTOBI54.901+18.510+0.393
14Jola 123KRIMO55.274+18.883+0.373
15Sławik412KRIMO55.693+19.302+0.419
16SZARLEJKRIMO55.709+19.318+0.016
17M. NickulaKRIMO55.998+19.607+0.289
18ALA XENOKRIMO56.059+19.668+0.061
19HEBIKRIMO56.473+20.082+0.414
20dadaKRIMO56.597+20.206+0.124
21AlinutkaKRIMO56.660+20.269+0.063
22NusiekKTOBI57.082+20.691+0.422
23SYLWIAKRIMO57.135+20.744+0.053
24KLAUDZIKKTOBI57.188+20.797+0.053
25Sławik412KTOBI57.196+20.805+0.008
26ALA XENOKTOBI57.216+20.825+0.020
27HEBIKTOBI57.466+21.075+0.250
28SYLWIAKTOBI57.467+21.076+0.001
29veganbiscuitKRIMO57.776+21.385+0.309
30KATARZYKRIMO57.858+21.467+0.082
31M. NickulaK57.983+21.592+0.125
32IKAKRIMO58.231+21.840+0.248
33IKAKTOBI58.253+21.862+0.022
34TALA.KRIMO58.421+22.030+0.168
35NusiekKRIMO58.501+22.110+0.080
36ZOFIKRIMO58.504+22.113+0.003
37WalasKRIMO58.520+22.129+0.016
38WRONKAKRIMO58.624+22.233+0.104
39EVELLINEKRIMO58.644+22.253+0.020
40StefaKTOBI58.751+22.360+0.107
41Czerna 04KRIMO58.769+22.378+0.018
42Edyta8383KRIMO59.162+22.771+0.393
43OLIMPIAKRIMO59.256+22.865+0.094
44DESIAKTOBI59.316+22.925+0.060
45ADRIAN 14KRIMO59.325+22.934+0.009
46ROKSIKTOBI59.392+23.001+0.067
47MonikaKrupaKRIMO59.513+23.122+0.121
48DŻEJŁONAKTOBI59.719+23.328+0.206
49ANIA18KRIMO59.740+23.349+0.021
50TINA7K59.761+23.370+0.021
51PamczakKRIMO59.762+23.371+0.001
52NIKOLA HAKRIMO60.195+23.804+0.433
53OlciakKTOBI60.259+23.868+0.064
54RÓŻOWAKTOBI60.381+23.990+0.122
55martuss47KRIMO60.464+24.073+0.083
56ArielKRIMO60.919+24.528+0.455
57XgosiaXKRIMO60.982+24.591+0.063
58HELA.KRIMO61.044+24.653+0.062
59INEZKRIMO61.125+24.734+0.081
60OlciaKTOBI61.229+24.838+0.104
61OlciaKRIMO61.407+25.016+0.178
62WIKA...KJUNIOR61.560+25.169+0.153
63W.WiolaKRIMO61.788+25.397+0.228
64K2KRIMO61.953+25.562+0.165
65MAŁAKRIMO62.015+25.624+0.062
66Czerna 04KTOBI62.346+25.955+0.331
67MADZIOREXKRIMO62.347+25.956+0.001
68SabciuchaKRIMO62.554+26.163+0.207
69HELA.KTOBI62.573+26.182+0.019
70IWAKRIMO62.678+26.287+0.105
71SAWIKKRIMO62.815+26.424+0.137
72PATKA WARIATKAKRIMO62.863+26.472+0.048
73M. TomiczekKRIMO63.256+26.865+0.393
74PICIAKTOBI63.566+27.175+0.310
75kozaczekKRIMO63.649+27.258+0.083
76KASIULA98KTOBI63.773+27.382+0.124
77ŻELKAKTOBI63.777+27.386+0.004
78Paulina 13KTOBI63.855+27.464+0.078
79ŚLIWECZKAKRIMO64.205+27.814+0.350
80SABINAKTOBI64.435+28.044+0.230
81KarzełekKRIMO65.447+29.056+1.012
82WalasKJUNIOR65.468+29.077+0.021
83Czerna 04KJUNIOR65.615+29.224+0.147
84MARCYŚKRIMO66.007+29.616+0.392
85KiwiKRIMO66.128+29.737+0.121
86MartixKRIMO66.978+30.587+0.850
87ManiaKTOBI67.392+31.001+0.414
88.MYSZKA.KRIMO68.529+32.138+1.137
89Paulina 444KRIMO69.128+32.737+0.599
90GREYAKJUNIOR69.335+32.944+0.207
91KASIKKRIMO69.851+33.460+0.516
92Zuza2007KJUNIOR70.565+34.174+0.714
93ElegiaKRIMO72.375+35.984+1.810
94K. RUSSEKKRIMO73.182+36.791+0.807
95HANKAKTOBI76.303+39.912+3.121

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego