Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top 100 TORU - KOBIETY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1BansheeKTOBI54.757+0.000+0.000
2PATKA..KTOBI54.901+0.144+0.144
3BansheeKRIMO54.924+0.167+0.023
4ZorkaKTOBI55.522+0.765+0.598
5ZorkaKRIMO56.680+1.923+1.158
6PATKA..KRIMO56.743+1.986+0.063
7KATINGKTOBI56.783+2.026+0.040
8Natalia.BKTOBI56.856+2.099+0.073
9Balbina01KTOBI57.156+2.399+0.300
10KATINGKRIMO57.216+2.459+0.060
11KOTUKTOBI57.248+2.491+0.032
12Słowik412KRIMO57.382+2.625+0.134
13Słowik412KTOBI57.579+2.822+0.197
14dadaKRIMO57.714+2.957+0.135
15ALA XENOKTOBI57.734+2.977+0.020
16OLA98KTOBI57.900+3.143+0.166
17KOTUKRIMO57.986+3.229+0.086
18PATKA..K58.166+3.409+0.180
19NATALIA08KTOBI58.168+3.411+0.002
20HEBIKRIMO59.099+4.342+0.931
21OLA98KRIMO59.315+4.558+0.216
22AGUSKRIMO59.367+4.610+0.052
23GREYAKRIMO59.369+4.612+0.002
24KLAUDZIKKRIMO59.630+4.873+0.261
25siwa97KTOBI59.720+4.963+0.090
26MARTA CZ.KRIMO59.791+5.034+0.071
27MonikaKrupaKRIMO59.838+5.081+0.047
28NATALIA08KRIMO59.843+5.086+0.005
29MARTA CZ.KTOBI59.886+5.129+0.043
30OLIMPIAKTOBI59.898+5.141+0.012
31OLIMPIAKRIMO59.967+5.210+0.069
32Edyta8383KRIMO59.991+5.234+0.024
33KATARZYKRIMO60.071+5.314+0.080
34ALA XENOKRIMO60.077+5.320+0.006
35Sławik412KRIMO60.170+5.413+0.093
36EVELLINEKRIMO60.171+5.414+0.001
37ANIA18KRIMO60.256+5.499+0.085
38MishkaKTOBI60.261+5.504+0.005
39Paulina12KRIMO60.278+5.521+0.017
40AYANNEKRIMO60.485+5.728+0.207
41MAŁAKRIMO60.568+5.811+0.083
42Słowik412K60.581+5.824+0.013
43DESIAKRIMO60.670+5.913+0.089
44SOPHIAKRIMO60.775+6.018+0.105
45ArielKRIMO60.785+6.028+0.010
46FrancaKRIMO60.847+6.090+0.062
47WilkKRIMO60.980+6.223+0.133
48TEDI..KTOBI61.022+6.265+0.042
49M. NickulaKRIMO61.065+6.308+0.043
50AYANNEKTOBI61.106+6.349+0.041
51NIKOLA HAKTOBI61.269+6.512+0.163
52SOPHIAKTOBI61.292+6.535+0.023
53FrancaKTOBI61.332+6.575+0.040
54PIECZARAKRIMO61.370+6.613+0.038
55KOTUK9KM61.535+6.778+0.165
56MARIOLAx95KRIMO61.565+6.808+0.030
57DobraKRIMO61.643+6.886+0.078
58marczittaKTOBI61.683+6.926+0.040
59Alice15KTOBI61.837+7.080+0.154
60Meri19KRIMO61.874+7.117+0.037
61TEDI..KRIMO61.912+7.155+0.038
62Czerna 04KRIMO62.096+7.339+0.184
63SZCZEPAN01KRIMO62.179+7.422+0.083
64WilkKTOBI62.222+7.465+0.043
65MalkaKRIMO62.326+7.569+0.104
66PANDZIAKRIMO62.346+7.589+0.020
67Monika..KTOBI62.489+7.732+0.143
68Kot TadekKRIMO62.806+8.049+0.317
69Daria18KTOBI63.029+8.272+0.223
70INDEAKRIMO63.188+8.431+0.159
71MalkaKTOBI63.195+8.438+0.007
72GutaKRIMO63.400+8.643+0.205
73MTJB 1KTOBI63.400+8.643+0.000
74MarichuankaKRIMO63.484+8.727+0.084
75AGA.PKTOBI63.606+8.849+0.122
76WIKUŚKRIMO64.022+9.265+0.416
77PANDZIAKTOBI64.270+9.513+0.248
78SYLWIA KRUPAKRIMO64.497+9.740+0.227
79Daria18KRIMO64.558+9.801+0.061
80Indrika KRIMO64.683+9.926+0.125
81NatiXKTOBI64.976+10.219+0.293
82KASIULA98KRIMO65.075+10.318+0.099
83W.WiolaKTOBI65.116+10.359+0.041
84KATARZYKTOBI65.129+10.372+0.013
85Alice15KRIMO65.220+10.463+0.091
86GIBSON91KTOBI65.221+10.464+0.001
87DŻEJŁONAKTOBI65.530+10.773+0.309
88SŁONECZKOKRIMO65.655+10.898+0.125
89PATKA WARIATKAKRIMO65.662+10.905+0.007
90MARTYNA 01KRIMO65.924+11.167+0.262
91EwiskoKRIMO65.986+11.229+0.062
92WalasKRIMO66.108+11.351+0.122
93MTJB 1KJUNIOR66.336+11.579+0.228
94EweKRIMO66.728+11.971+0.392
95Patka01KRIMO66.852+12.095+0.124
96.Magda.Nowak.KRIMO66.915+12.158+0.063
97AngelicaaKRIMO67.020+12.263+0.105
98czarnaKRIMO67.474+12.717+0.454
99MartixKRIMO68.174+13.417+0.700
100ASIA 95KRIMO69.117+14.360+0.943

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego